Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más gyerek is issza a fürdővizét?

Más gyerek is issza a fürdővizét?

Figyelt kérdés
Enyém igen, amúgy egyáltalán nem fogad el vizet :( 17 hónapos.
2010. ápr. 30. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én Picim sem fogad el semmilyen folyadékot az anyatejen kivül. De a fürdővizéből csak úgy kanalazza a habot a szájacskájába. Persze csak, mig észre nem veszem.
2010. ápr. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális "gyerekjáték" ! A lányom 4 éves, de sokszor rá kell szólnom hogy a fürdővízből nem iszunk!!!!Van hogy búvárkodik, beengedi a szájába a vizet, aztán kiköpi!Rosszul vagyok tőle!
2010. ápr. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én 2 évesem is rendszeresen kiszürcsöli a szivacsból a vizet-nem szeretem de nem érdekli
2010. ápr. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hajaj. 14 hós fiacskám fürdés közben akarta tegnap tanulni a pohárból ivást:)
2010. ápr. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ó igen. 8 hósom is már jóideje ezt csinálja. Mondtam is a rokonoknak, hogy micsoda gyerek, anyatejen kívül az egyetlen dolog, amit iszik, az a fürdővíz :).

Szivacsból szívja ki legtöbbször, de már a játszópohárból is sikerült innia...

2010. máj. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 13 hónapos a lányom, de már régóta ilyeneket csinál, mint pl. megfogja a popója alatt lévő fürdőpelust és elkezdi cucorogni :) Szívja ki belőle a vizet, vagy belehajol a vízbe és nyalogatja. Úgy ki tudja centizni hogy az orrába nem megy bele, csak a nyelve ér bele a vízbe :)
2010. máj. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!