Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket tanítgattok 9,5-10 hós...

Miket tanítgattok 9,5-10 hós babátoknak?

Figyelt kérdés

A kislányom tud tapsolni, pápázni, ismeri a kutyust, mutatja mit szeretne (arra nyúl). Mit tudnék neki tanítani? Ja, az építőkockaváramat mindig ledönti (természetesen neki csinálom:)).

Köszi


2010. nov. 8. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ügyes kislányod van!:) Nézegessetek mesekönyvet, képeskönyvet, mutogasd el, mi micsoda, milyen hangot adnak az állatok... Labdázni, autót tologatni (tudom, hogy kislány, de őket is érdekli), babát megetetni taníthatod még.
2010. nov. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a tornyot az én kisfiam is ledönti. Már tud klakkogni (ahogyan a lovacska megy), nagyon aranyosan tologatja a kisautókat, tekergeti a kormánykereket. Az Anya taníts engem könyvben nagyon jó ötletek vannak. Tud itt a piros, hol a pirosozni (két csuporral, 6-7 menetből kb. 1* téved, hogy hol van a letakart játék), textílronyggyal szoktam játékokat letakarni, hogy vegye le róla. Most tanulunk virágot szagolgatni és mondani, hogy Hapci. Pápát nem int, de néha mutatja a testrészeit. Nem utánoz állathangokat, pedig már nagyon régóta mondogatom neki.
2010. nov. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!