Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sűrű bukással, néha hányással...

Sűrű bukással, néha hányással mit csináljak?

Figyelt kérdés

szopi után fél órát karban van, megemeltem az ágy egyik végét, de még mindig gyakran visszabukja a tejet. még 1-2 órával később is előfordul.


másnál meddig tartott ez az időszak?


most 4 hónapos, 3 hós kora óta bukik.


2010. nov. 8. 10:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ez nem neked szólt kérdező, hogy szegény gyerek milyen anyja van, hanem nekem.Én vagyok a szar anya, hogy megkérdezem a szakembereket (gyerekorvos, védőnő), és az ő tanácsokra megpróbálok tenni valamit a babámért.Szar anya vagyok,amiért mindent megteszek.Egyik módszer sem humbug, nekünk bejöttek, gondoltam megosztom a kérdezővel, hátha nála is beválik.Én is voltam orvosnál, aki majdnem kiröhögött, amiért ezen aggódok.Ő az orvos, ő tudja.Azt mondta, ez normális.De nyilván az ilyen tökéletes, szuper anyák jobban tudják, mint a gyerekorvos.Lehet, hogy van refluxos gyerek, de egészségügyi dolgozóként közlöm veled, hogy a csecsemők gyomrának záróizma még nem záródott, ezért jönnek fel dolgok.Nem kell egyből "halálos" kórra gondolni.Én meg azt bírom, ha valaki hipochonder, és ezt rávetíti a gyerekére.Bocs, hogy segíteni akartam!!!És írni mertem!
2010. nov. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kérlek:Egy szóval nem írtam ilyet, hogy bárki "szar" anya. Másrészt az orvosokról lehetne hosszasan beszélni más téma. Miért kellett 3 orvoshoz vinnam a gyerekt, hogy rájöjjenek ez reflux, csak annyi kellett csináljanak egy ultrahangot, ami nem nagy ügy..és láss csodát némi gyógyszerrel megoldódott az ügy. Hozzáteszem az enyém is gyarapodott , sűrítő mellett is, meg nélküle is, csak épp néküle szenvedett, sokat bukott. Az orvos elég gyakran kineveti anyukát, mert úgy gondolja túlreagálja. Hát tudod mit inkább reagáljam túl, mintsem szenvedjen a gyerekem. És ez nem hipochondria vagy bármi, és nem kivetítése, hanem egyszerűen nem oldódik meg a gondom, nembaj, viszem addig amíg meg nem oldódik. Rá nem hagyom az biztos. És ez nem szar anya - tökletes anya kérdés. Csak hozzáállás kérdése. Senkire nem írtam, hogy szar anya, sőt nem is gondoltam. Meg magamra sem , hogy tökéletes. A sűrítőről meg annyit, hogy sok bukós anyuka (nem refluxról beszélek most) adja a babának, hogy a híg tej ne jöjjön fel! Nálunk 5 kiskanál kellett olyan 150 dl tápoz. Ez az én tapasztalatom.
2010. nov. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

szerintem ugyanarról beszélünk. az egyik véglet nem az orvosoktól reméli a javulást, ezért minden mással kísérletez hogy a gyerekének segítsen, a másik véglet hisz az orvosokban, így az orvosokkal kísérletez, melyik jön rá a megoldásra.


vitát zárjuk le.


köszi a segítséget mindenkinek!

2010. nov. 9. 10:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!