Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet csinálni azokkal a...

Mit lehet csinálni azokkal a babaholmikkal amire már nincs szükség? Értem ezalatt a ruhákat, babakocsit, autósülést, játékokat stb. Sajnálom kidobni, második babám meg nem valószínű hogy lesz.

Figyelt kérdés
2009. jan. 8. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Érdemes várni, hátha mégis lesz tesó...:)
2009. jan. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Tedd fel a tesz-veszre,ott tudnak rá licitál is el is tudod adni őket! [link]

Vagy ha nem kell a pénz,akkor beszélj védőnőddel,és adod a baba cucost szegény családoknak!

Üdv:Zsuzska

2009. jan. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Hallottál a teszvesz.hu -ról? :) ott adhatsz el mindenféle megunt dolgot. :)
2009. jan. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én még nem tudom lesz-e még 1 baba,de elteszek mindent szépen kimosva,mert akár lehet is és a sógornőm is még hátra van.Amit tuti,hogy nem vennék meg,ha újra terhes lennék,mert sztem tök hülye dolog volt megvennem eladom(net,bababizományi)
2009. jan. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első 16:44 vagyok/második 16:44-esnek:DDD Ezt jó meg írtuk:DD
2009. jan. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én biztosan valamilyen szociális segélyszervezetnek adnám...persze olyan helyre ahonnan TÉNYLEG a rászorultaknak továbbítják a holmikat, és nem azoknak akik a gyerekszülésből élnek...mindenki tudja mire gondolok...
2009. jan. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Oké,de hol van ilyen?Én egyet se tudok.
2009. jan. 8. 17:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősöm a megmaradt tápszert,tejpépet adta oda a védőnőnek és Ő eljutatta az arra tényleg rászorulóknak.Neten is utána nézhetsz vagy érdeklődj az önkormányzatnál,védőnőnél.
2009. jan. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pl. Vöröskereszt, Máltai Szeretetszolgálat.
2009. jan. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!