Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Szülés után voltatok...

Anyukák! Szülés után voltatok már valamerre? Buli? Mozi?

Figyelt kérdés
Én holnap megyek először.9 hónapos a kisfiam és mama vigyáz majd rá.Persze csak pár órára.Nagyon várom de izgulok is hogy mi lesz.
2010. nov. 5. 22:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
80%

Szülés után egy hónappal voltunk moziban, azóta is rendeszeresen járunk el vacsorázni, moziba stb. És ettől nem érzem rossz anyának magam.

Szerintem egyáltalán nem normális, hogy majd egy éves gyereket most hagysz egyedül, illetve más felügyeletére. Felnőtt emberek vagyunk, ugyan úgy szükségünk van a társas kapcsolatokra, kimozdulni, mint szülés előtt. Egy gyerek érkezése a családba sok mindent megváltoztat, de nem hinném, hogy mindent fel kellene adni érte. Ha kimozdulsz, feltöltődsz, az mindenkinek jobb, a babának és a párkapcsolatodnak is. De ez csak egy vélemény...

2010. nov. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
6 hónapos volt, amikor megint visszamentem a régi néptánccsoportomba heti egy alkalommal táncolni, és 7 hónapos, amikor először elmentünk együtt moziba a férjemmel.
2010. nov. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

nálunk sajnos nem túl lelkesek a nagyszülők :(

hetente egyszer vigyáz rá apukám, akkor intézzük a nagybevásárlást. egyszer lecseréltük vacsira, nagyon jól esett :) vicces az volt benne, hogy csak törpiről beszélgettünk ;D

párom vigyázna rá ha el szeretnék menni de nélküle inkább nem megyek...

talán majd ha nagyobb lesz :) most 11 hónapos


szerintem semmi rossz nincs abban ha egy anya néha elmegy szórakozni, ne szégyeljétek magatokat emiatt :)

2010. nov. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

13 hónapos elmúlt a kisfiam, és még nem voltam sehol kikapcsolódni, vagyis bulizni. Pedig már mennék azért, kicsit hiányzik, hogy lazulhassak egyet.

Persze el szoktam menni csavarogni, vásárolgatni, akkor apa vigyáz rá, de szórakozni még nem. Már tervbe van véve barátnőimmel egy mozi.

2010. nov. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
az én fiem 3 hós volt mikor apával először elmentünk mozi + vacsi, mama volt vele itthon, persze mozi előtt felhívtam,h minden oké e :) de nem volt gond, pedig vele fürdött, vacsizott (anyatejes, és üvegből kapott) ő fektette le...2 hete discoban voltunk, mama volt megint a dajka, de ott én fektettem, és mikor enni kellett anyu szólt és hazaszaladtam :) (szomszédban van a dizsi) most tervezzük a kövit :) 5 hós
2010. nov. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

A terhességem végig itthon ültem, nem mentem sehova. Amikor a lányom 5 hetes volt elmentem bulizni és nem volt semmi gond, a mama itthon volt vele, én fektettem le és én voltam az ágyánál reggel mikor felébredt!

Ő már 1 hónaposan átaludta az éjszakát. Most 8 hónapos és ez idő alatt kb 6x voltam szórakozni és kb 2x moziban.

2010. nov. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
miért kell,kéne lepontozni azokat az anyukákat akik elmennek valahová havonta egyszer.a babáknak nyugodt,kiegyensúlyozott anyuka kell,és valahogy muszáj feltöltődni.Én addig nem mertem elmenni itthonról amig nem győződtem meg arról hogy nyugodtan alszik már éjszaka,a fogai eléggé megkínozták így volt egy nagyobb időszak amikor fel-felsírt éjszaka igy nem mertem bevállalni,hogy elmegyünk valamerre,de amint stabilizálódott máris mentünk vacsizni,de kertes házban lakunk igy nyáron elég sokat hívtunk estére barátokat,igy még ő aludt mi kint sütögettünk,borozgattunk és a bébiőr velem volt,ha felébredt tudtam menni hozzá.Nekem ezek nagyon jó kis feltöltődések voltak.Vannak barátaink is és férjünk is,házasságunk,bizony arra is figyelni kell.
2010. nov. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Olyan jó volt olvasgatni.Tuti elmegyek ma !Remélem a kisfiam fogja bírni,mert ő is nagyon anyás,de ha nem akkor hazajövök.
2010. nov. 6. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!