Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Szülés után voltatok...

Anyukák! Szülés után voltatok már valamerre? Buli? Mozi?

Figyelt kérdés
Én holnap megyek először.9 hónapos a kisfiam és mama vigyáz majd rá.Persze csak pár órára.Nagyon várom de izgulok is hogy mi lesz.
2010. nov. 5. 22:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Szia lehet hogy most sokan le fognak pontozni a válaszomért :) Kislányom most lesz 8 hónapos és nem 1x voltam már oda buliba vagy moziba kb 1honaba 1x de szerintem ennyi kel mindenkinek :) De ez én saját véleményem
2010. nov. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nyáron voltunk Neoton família koncerten.15 hónapos volt kisfiam. Nagyon jó volt. Igazán nem is gondoltam a kisfiamra, tudtam hogy ha gáz van, szólnak a keresztanyjáék.

Meg amúgy is aludt már.

2010. nov. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Brigitta04 ***** válasza:
100%

Szia.

Mi kb egy fél órája beszélgettünk anyukámmal szilveszterröl.Kimenöt kaptam,ha van kedvem akkor menjek:)Kisfiam akkor lesz 6,5 hónapos.Kedvem az lenne egy kicsit kikapcsolodni de majd még elválik lesz e valami jó buli.Néha hiányzik a lazulás a kikapcsolodás.

2010. nov. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

A kisfiam 8 hetes volt, amikor az esti lefekvés után elmentem a hugom lánybúcsújára. Akkor már aludt fél 4-4-ig, így a szopira haza is értem már, nem volt semmi gond. Az esüvőn is jót buliztunk, anyósomék vigyáztak addig a kisfiamra, aki édesdeden aludt hajnal 5-ig.

Most fél éves, és sajnos már nem alszik olyan jól...

2010. nov. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
59%

Hát lehet, hogy engem is lepontoztok, de én eljárogattam. Attól, hogy született egy babám, nem áll meg az élet. Mondjuk 4 hós kora óta tápszeres, így szerintem nekem egyszerűbb, mint akinek anyatejes. Kb 2 hónapos volt, mikor elmetem moziba. Vagy voltam a barátnőimmel vacsorázni, meg az apjával is elmentünk náha vacsizni. 2 hós kora óta dolgozom is, heti két alkalommal elmegyek fél napra a munkahelyemre. És sportolni is eljárok, meg pedikűröshöz, fodrászhoz....

És ha hétvégi nagybevásárlást tartok, akkor természetesen a tescoba sem hurcolom magammal, ezer ember közé.

Természetesen nagyon szereten a babámat, és Ő a legfontosabb az életemben. De más dolgok is vannak, és neki is jó, hogy nemcsak az anyján lóg. Amikor meg itthon vagyok, akkor csakis és kizárólag vele foglalkozom, nem csinálok semmi mást, csak babázok. Imádjuk egymást, nagyon boldog, kiegyensúlyozott baba, nagyon barátkozós természetű, és soha nem sír, ellenben egész nap hahotázva kacag. És én is, jól érzem magam, boldog vagyok, nem volt szülés utáni depresszióm, most sincs, és mindenki megdicsér minket (idegenek is), hogy milyen szép baba-mama páros vagyunk. Sajnálom azokat az anyukákat, akik mártírt csinálnak magukból, és zsíros csimbókos hajjal, idegbeteg módjára panaszokdnak, hogy nekik milyen szar.

Ja, hozzátenném, hogy az apjua külföldön dolgozik, havonta egyszer van itthon, az én szüleim pedig az ország másik felében laknak, és havonta egyszer jönnek egy napra. És így is megoldható.


Remélem jól fogod érezni magad, és mozdjulj ki minél többször, töltödj fel, és a babád is jobban fogja érezni magát, ha te kiegyensúlyozott vagy és boldog! Jót tesz néha mást is csinálni!

2010. nov. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nekem 7 hós a kisfiam, és voltam már moziba, vacsorázni, nyáron strandon, élményfürdőbe. Ilyenkor nagymama vigyázott rá. Sokszor gondoltam rá közben, de tudtam, hogy jó helyen van, és nekem is jól esett a kikapcsolódás. Buli még nem volt azóta, de lehet majd most szilveszterkor lesz.

Élvezd ki, hogy kicsit kimozdulsz, ennyi jár neked is.

2010. nov. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Jó nektek lányok!

Az én fiam 11 hónapos és még sehol sem voltam azóta kikapcsolódni!

Pedíg már nagyon hiányzik egy kis lazulás,csak annyira anyás és többször ébred éjszaka,hogy félek"meglógni"hátha nem tudja a párom megnyugtatni ha felkel:(

Nem tudom meddíg tart még ez.

A szilveszter meg pláne kilőve senki az égvilágon nem tud rá vigyázni,így aztán apával maradunk itthon megintcsak:(

2010. nov. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én egyszer elmentem koncertre pár órára anyósommal, de az úgy nézett ki, hogy végig telefonon írogattam a páromnak, hogy jajj mi újság, és nem láttam semmit a koncertből. :$ De majd legközelebb! :)
2010. nov. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Az előttem szólónak mondom, hogy saját tapasztalatom, hogy az apukák is éppúgy megcsinálnak bármit. :) Én mindig túlaggódom ezt. A nagyanyjára nyugodtan bízom, 4 gyerekes anya (a legkisebb 10 éves), csak nekem hiányzik a poronty ha több mint 2 órán át nem látom :)
2010. nov. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 8 hónapos volt, amikor elmentem egy esküvőre, és a nagyinál aludt. Most 10 hónapos, és ez volt az egyetlen kikapcsolódás a szülés óta. De a szilvesztert is felajánlotta a mama, ha elhívnak egy buliba, nem hagyom ki.
2010. nov. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!