Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen járássegítő játékok...

Milyen járássegítő játékok vannak? Hasznos vagy felesleges lenne venni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 4. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Sztem felesleges. Anélkül is megtanulnak járni.

Mi kompot kaptunk ajándékba. Volt olyan gyerekem aki szerette, és ki se lehetett szedni belőle, volt olyan is, amelyik bele se ment sose. Mindhárman pontban egy évesen kezdtek el járni.

2010. nov. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kár költeni rá, ha egyébként minden rendben a babád mozgásfejlődésével.
2010. nov. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb baba nem szereti,mert nagyon gurul a kerekük,és megy ész nélkül a járgány,ezáltal nem érzik biztonságosnak,mert szabályosan rohanniuk kellene utána,erre pedig ők még nem képesek,elesnének vele.Nálunk legalábbis ez a helyzet,lassan 3-4 hónapja h megvan,de még most sem mer vele közlekedni.Akkor lennének ezek jók,ha egy picit akadna a kerekük,és nem gurulna olyan gyorsan,na akkor nagy segítség lenne.A miénk speciel FP viziló,nem tudom h a többi is ilyen e.
2010. nov. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
teljesen felesleges. Amúgy eszembe sem jutott volna venni, mert mindenben a természetesség híve vagyok, megtanul járni önállóan, magától is, nem kell hozzá mankó, járókeret (én csak így hívom ezeket a cuccokat)........csak amikor a 10 hónapos fiam elkezdte tologatni a házban a széket, és így bejárt minden zeget-zugot, akkor jöttem rá, hogy nahát, tényleg jó, hogy nem vettem, hisz kitalálta magától a módját, ráadásul ingyen van.
2010. nov. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyébként ha mégis veszel,inkább többfunkciósat vegyél,ha esetleg járássegítőnek nem jönne be,akkor másra is lehessen használni,ne legyen teljesen felesleges pénzkidobás.Én ezért választottam a vizilovat,az bébitaxi is egyben.Vagy az oroszlános kismotor,az még zenél is,járássegítő is,nekem az is nagyon tetszett.Használtan nagyon szép állapotúak vannak 4-5 e ft-ért.
2010. nov. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi kaptunk egy négykerekű tolható csodát.A lányom imádta tologatni.Csak a gond vele,hogy egy percre sem szabad magára hagyni mert a teljes testsúlyát ráengedi,és billen.De mindketten élveztük.Most is szokta tologatni ,pedig lassan 3 lesz.
2010. nov. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsónak: ugye van felnyitható tárolója? Tegyetek bele 2 db kis súlyzót (1-2 kg-os elég), nálunk ez megoldotta a problémát. :)
2010. nov. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is járássegítőt szerettem volna venni karácsonyra a kislányomnak,de a gyógytornásznőnk lebeszélt róla.
2010. nov. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem a kompra gondoltam, mert azt ellenzem, nagyon is, hanem amit tolhatna maga előtt, de ahogy olvasom az sem jó, mert nagyon gurul. Köszönöm, hogy írtatok.
2010. nov. 5. 15:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!