Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás alatt milyen gyakran...

Fogzás alatt milyen gyakran adtatok a babának fájdalomcsillapítót?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul viseli. Rágóka, dentinox nem használ. Nurofen baby, panadol baby van itthon. Lehet abból baj, ha mindennap 1x kap belőle, amíg így fáj neki?

tegnap 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Hát, én azért nem adnék neki mindennap. Nálunk az volt a durva, mikor a szemfogak jöttek, akkor adtam neki. Kb 1,5 év alatt 2-3szor kapott fogzás miatt.
tegnap 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Naponta nem kapott, gyogyszerezhettem volna akkor 1 honapig is,mire attort a fog, szornyen szenvedett bizonyos fogaknal.

Viszont nem az osszesnel szerencsere, ugyhogy kitartast :D

Lesz jobb is!


En amugy akkor adtam neki ejszakara, amikor nappal is nagyon sirdogalt miatta, nalam ez volt a “hatar” ugymond, de ezt csak magamnak allitottam fel, mert tenyleg amugy adhattam volna neki minden egyes nap.

tegnap 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk begyulladt az ínye alul és felül is egyszerre, a fül -orr gégész azt mondta, hogy előzzük meg, ne jussunk eddig, egy éves volt ekkor, 40 fokos lázzal. A gyerekorvos azt mondta, egy hétig mehet napi két Nurofen, utána ennyi szünet.
tegnap 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
Nem gyógyszereztem egészségügyi okokból. Dentinoxot és Dolo gélt használtam.
tegnap 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kevésszer, mikor sokkal többet volt fent, mint amennyit aludt akkor kapott, de akkor már érezni lehetett a fogát az ínye alatt, nem minden fogánál volt ennyire gáz a helyzet.
tegnap 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*éjszakára gondoltam persze, mikor éjféltől 3-ig hiába altattam stb.
tegnap 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én éjszakára akkor adtam, ha napközben nagyon szenvedett és nem segített a rágóka vagy a gél. Ami a furcsa, hogy az első foga volt ilyen, meg amikor 3 jött egyszerre. A többinél semmi baja nem volt. Most már a 10-ik jön neki. Minden éjszaka sok szerintem.
tegnap 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

1xsem

Hideg ragoka sok testkontaktus

Nekunk ez eleg volt

tegnap 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Egyszer sem adtam emiatt, csak rengeteg dologelt. 3 hónapos korától 1 éves koráig folyamatosan adhattam volna.
tegnap 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk mindig egy nap volt kritikus, lázas volt, nem csak hőemelkedés, ment a hasa, aztán estére már áttört a fogacska. Az ilyen egynapos kínokon csak a fájdalomcsillapító vitt át minket, reggel egy, este egy. A Dolo gélt próbáltuk, maximum 20-30 percig hatott, a Dentinox jó volt utána, de pl a hűtött rágókát dobta is ki a kezéből, ahogy odaadtam neki.
tegnap 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!