Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kor után mennyit...

1 éves kor után mennyit szopizott még a babátok, vagy mennyi tápszert evett még?

Figyelt kérdés
tegnap 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Pár nappal múlt 1 éves a fiam. Pár napja az esti lefekveshez megszokott tápszert is elhagytuk, egyre kevesebbet kert már belőle. Éjszaka néha kap még, ha felkel, és nem alszik vissza vízzel, de akkor sem kér túl sokat általában.
tegnap 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Anyatejesek voltak

Fiam 10-13hós kora közt már csak az esti elalváshoz kapott, 13 hósan elhagytuk.

Lányom 10 hósan hagyta abba a szopást, magától.

tegnap 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

Hajnalban, reggel, déli alvashoz, este. És még ahogy kérte, de csak otthon. Tápszert nem ivott.

Tápszeres testvére ebben a korban még napi 7-szer tápszerezett, mellette nem evett semmit.

Az anyatejes meg többet evett napközben, mint egy 5 éves. Nem volt dagi.

tegnap 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Másfél éves fiam reggel és este is issza még a tápszert, 210 mlt. Éjszaka már nem kel, napközben 1x alszik, de előfordul, hogy mèg kér akkor is, ez változó 🤷‍♀️
tegnap 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Másfél éves koráig fixen 2 óránként szopott. Elég későn kezdett szabad szemmel is látható mennyiséget enni.
tegnap 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%

Egyik gyerek anyatejes volt csak, 1,5 eves koraig naponta millioszor kerte. Na akkor szoktattam le, mert elegem volt mar, nehezen birtam🙈Nala nem tudtam korlatozni, hogy csak napi x alkalommal, egyszeruen nem mukodott, mert nem ertette, ha peldaul reggel es este lehet, akkor a nap tobbi reszeben miert nem.

Viszont a teljesen leszoktatast meglepoen jol ment, nem volt kulonosebben nehez, azt elfogadta.


Masodik gyerek 8 honapos kortol tapszeres, o most 1,5 eves es napi 1x este meg keri.

tegnap 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
3 éves koráig szopizott, semmi gond nem volt vele csak én lettem túl vékony, vashianyos vérszegény így le kellett szoktatni.
tegnap 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
31%
Le lehet pontozni, de azért kérik a tápszert nagyon gyakran, mert nem laknak jól tőle rendesen és folyton éhesek. Tapasztalat.
tegnap 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!