Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Húgyúti fertőzés lehet a...

Húgyúti fertőzés lehet a fogzás alatt?! Láthatatlanba meglehet ezt mondani?

Figyelt kérdés

Kisfiú, 6hós.

Tegnap vettük észre, hogy a pelusba ahol a fütyi is van zöldes foltok vannak, borsó és bab nagyságúak. A fütyi körül minden rendbe, nézegettük neki magától nem váladékozott ez pisivel jött. Ma reggeli pelusba nagyobb adag zöld folt volt és azonnal írtam és képet küldtem a védőnőnek aki a gyerekorvoshoz tanácsolt, felhívtam elmondtam ezt neki és antibiotikumot írt fel, menjek váltsam ki, reggel-este adjuk, hétfőn telefonáljak megint. Felhívtam egy másik dokit (családba ismerős) aki kimondta, hogy ez lehet fertőzés megkéne nézni a pisit. Mi a mai nappal adtunk neki antibiotikumot.

Viszont fogzik rendesen, reggel olyan csúnyán sírt mint még soha és megvigasztalhatatlanul vagy fél órán át, konkrétan álomba sírhatta magát, elmentem vele a patikába azidő alatt és azóta nyugodt. Most este alig birtuk elaltatni és bekentem neki az innyet és éreztem egy kis recét. Lehet a délelőtti sírás emiatt volt, hogy áttörte?! Mert azt hittem fáj a fütyi vagy rossz a közérzete mert se enni nem evett plusz 37,7 hőemelkedése volt.

A konkrét kérdésem, hogy elsőnek nem kellett volna egy vizelet tesztet készítettni?! A doki olyan hamar sablon szerűen ledarálta ezt amikor telefonáltam, hogy most kételyek vannak bennem… értem én, hogy orvos x éve és, nem kérdőjelezném meg de most mégis.

Hetek óta se nappalunk se éjszakánk sincs, étvágya nuku… és akkor most mitől lehetnek ezek a foltok?! Délbe kapott első adagot a gyogyiból azóta nincs zöld folt.

Nem köhög nem tüsszög csak néha éjszaka hőemelkedése van, nem eszik és tegnap óta zöld foltos erős szagú a vizelete.


tegnap 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Jó lett volna vizeletvizsgálat, de ha elkezdtétek az antibiotikumot, akkor azt már végig kell szednie, de én utána ragaszkodnék a vizsgálathoz.


Amúgy fozgás alatt fogékonyabbak mindenféle betegségekre. Az én fiamnak is volt húgyúti fogzás alatt is, na de korábban is.

tegnap 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne húgyúti fertőzése fogzás alatt? Ha zöld és erős szagú a vizelete, és ráadásul az antibiotikum segített rajta, akkor nem értem miért kételkedsz.
tegnap 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!