Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Majdnem 2 hónapos baba hasmenés?

Majdnem 2 hónapos baba hasmenés?

Figyelt kérdés

3 napja, mindig csak 1x van kakija egy nap de az teljesen folyós (beszivja a pellus teljesen), nagy mennyiségben, büdi is, eddig nem volt büdi kakija. De nem olyan mint eddig.


Napközben is fáj a hasa, aztán 6 után valamikor mindig megy az a nagy órditós sírás a pocakja miatt. A fürdés az 10-15 megnyugtatja teljesen.


Ma fogom felhívni a dokit azért.



De másnál volt még ilyen? Elkaphatott valami vírust?



aug. 18. 08:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem hasmenés. Az akkor lenne, ha naponta sokkal többször állna fenn ugyanez a helyzet. Viszont valami miatt megváltozott, érdemes orvoshoz vinni, ha tudod.
aug. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hasmenes az ha naponta minimum 8-10 alkalommal van folyos szeklet !!
aug. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Értem csak tényleg egyszerre jön ki belőle minden estére, de tiszta vizes a széklete, nem is ilyen darabos vagy nyalkás meg ilyesmi. Teljesen folyós. Napközbe ilyen nincs, 1x 2x van a pellusba kissebb adagba egy pici folt, gondolom az pukival jön ki. Na de nagyon kiváncsi leszek mit mond rá a doki, csak ő meg délután rendel.
aug. 18. 10:41
 4/11 anonim ***** válasza:
Vasárnap rendel a gyerekorvos?
aug. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem vírusnak hangzik, valami más zavarta meg az emésztését. 2 hónapos oltása megvokt már? Az okozhatja, ideiglenesen. Vagy ha tápszert váltottatok, ha tspszeres.
aug. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyatejes , akkor ez teljesen normális. Ez nem hasmenés. Mitől lenne kemény széklete, ha csak folyékonyat fogyaszt? Legyen az akár tápszer, akár anyatej.
aug. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Úristen basszus teljesen benéztem a napot🤦‍♀️ azt hittem már hétfő. Na akkor még várunk egy napot:'(


Teljesen anyatejes, nem volt még meg a 2 hónapos oltás. De akkor az is normális lenne, hogy büdi neki, és hogy napközben is sír a hasa miatt nem csak este?

aug. 18. 12:19
 8/11 A kérdező kommentje:
Hiába tornáztatom jön egy csomó puki, még is fáj neki. Napközben órák mennek el azzal hogy nem alszik es a hasával bajlódunk, infacolt kap.
aug. 18. 12:21
 9/11 A kérdező kommentje:
Jaj de jó, hogy szóltál, hogy vasárnap másképp hívogathattam volna🙈
aug. 18. 12:23
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerdán lesz legközelebb rendelés.
aug. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!