Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdtétek a nagy kádban...

Mikor kezdtétek a nagy kádban fürdetni a babát?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy oly módon, hogy már önállóan ült benne, játékokkal, stb., mint ahogy már a kisgyerekek pancsolnak, nem olyan pici babafürdetésre gondolok. :)
ma 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor mar felallt a kiskadban, kb 1 evesen.

Ulni tudastol is szuperul elvolt benne, csak akkor allvany helyett mar a foldre tettuk a muanyag kadat, de ennyi. Miutan mar maszott volna ki belole; akkor inkabb atkerult a nagyba.

ma 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor már ülni tudott, tehát olyan 7 hónapos kora korul. De ő amúgy is olyan nagy baba volt, hogy ekkor már nem igazán fért el kényelmesen a kiskadban :D
ma 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
1,5 éves koráig elvolt a babakádban. Persze onnantól hogy ülni tudott, már ült benne. Jó nagy babakádunk van, meg rendes kádunk is, úgyhogy takarékosabb volt a kiskád. :D A pici amióta ülni tud már kb. a naggyal fürdik a nagy kádban.
ma 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elsőnél még csak zuhanyzónk volt, 1 éves lett mire kádban tudtam fürdetni. Addig a kiskádban megmostam és ennyi.


Másodikat első naptól a nagykádban fürdettem, 6 hósan kezdett el ülni, onnantól játszottak együtt a kádban is.

ma 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

9 hónaposan. Az első 3 hétben még hasalt, későn tanult meg ülni.


Nekünk olyan babakádunk volt, amiben alapból baba tartó van, ha akartuk se tudtuk volna sokkal tovább abban fürdetni. Kádra tehető tartója volt, már attól is féltem, hogy leszakad a gyerek közel 10 kilója alatt. (a kádba simán nem fért bele a babakád). Egyébként újr ilyet vennék, kényelmes volt a tartója, 9 hónaposan meg már tényleg ideje volt a váltásnak, nagyon élvezi a nagy kádban a pancsit, játékokat.


Ja a nagy kádban ikeás krokodilos csúszásgátlót használunk, azt is csak ajánlani tudom.

ma 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5 hónaposan, mert kisebb babakádunk van és egyszerűen kinőtte. 6 hónapos és 9kg körül van. Nem tud még ülni, de közel jár hozzá. Ilyen szivacsra fektetem és úgy fürdik. 🙂
ma 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

11 hónaposan. Mert akkor tanult meg stabilan ülni. De akkor sem a teljes nagy kádban, hanem van ilyen kádba való szűkítő paraván, és azzal elválasztottuk a kád negyedét, és azon a részen fürdött, pancsolt.


Majd ahogy egyre nagyobb lett, úgy kapott egyre nagyobb teret, most már 20 hónapos, övé az egész kád.

ma 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!