Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért hümmög a baba?

Miért hümmög a baba?

Figyelt kérdés

Kisfiam 5 hónapos, és több mint egy hete reggeltől estig hümmög. Már mindent is próbáltam, de egyszerűen nem jövök rá miért csinálhatja. Gondoltam rá, hogy lehet az oltás miatt van mert miután megkapta, rá pár napra kezdte el ezt csinálni.

Amik eszembe jutottak de egyik sem: unatkozik, fáj a füle/torka, éhes, szomjas. Gondoltam még arra, hogy talán azért csinálja mert jön a foga. Egyenlőre nem piros az ínye, nincs megduzzadva sem. Bekentem neki krémmel, de akkor is ugyan úgy folytatta a hümmögést.

2-3 percig csukott szájjal jó hangosan csinálja, majd ez átmegy nyűgösködésbe aztán sírásba. Ébredés után max 10 percig van “csendben” mielőtt rázendít szóval fáradt sem lehet.

Ha ki viszem sétálni egy darabig (10perc) elvan, de ez sem vált be.

Valakinek csinál/csinált ilyet a babája? Esetleg valami tipp, hogy mitől lehet?

Remélem nem idegrendszeri probléma.

Egyébként egészséges, ügyes baba, 40.-dik héten született komplikáció nélkül.



ma 07:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Kislányom is csinálta egy pár napig. Tetszett neki a hangja. Most köhög(szórakozásból).
ma 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A fiam hümmögött, sikongatott, kiabált, morgott most meg úgy csinál mintha köhögne. Mindegyiket pár nap vagy hét alatt megunta. Csak próbálgatja a hangját.
ma 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Remélem nála is csak erről van szó.

Hümmögésből nálatok is egy idő után sírás lett? Mert jelenleg semmivel nem tudom lefoglalni, 2 percnél tovább semmi nem érdekli.

ma 11:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy idő után nyafi lett belőle vagy sírás. Majd váltott más "szórakoztató" hangra.
ma 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Nálunk ugyanaz volt amit a 4-es írt.
ma 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!