Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most nagyon bunkó vagyok, ugye?

Most nagyon bunkó vagyok, ugye?

Figyelt kérdés

A covid óta betegség fóbiám van. A nagyobbik lányom akkor született, 3 évesen ment először gyerek közösségbe, akkor jobban elengedtem ezt a "betegeskedést".


Most van már egy 7 hós kistesója is, akivel jövök-megyek mindenfelé, de ha valaki betegen van körülöttünk nagyon csúnyán nézek rá. Néha direkt, néha akaratlanul. Elég amit hazahoz a nagy az óvodából.


Nincs segítségem, mindenhová hurcolom a gyerekek közé a kicsit, de nem akarom, hogy belemásszanak a hordozóba. Imàdom a gyerekeket, de múltkor az egyik csoporttársa piszkálni akarta a picit én elkaptam előle szó nélkül, bunkón és kiraktam a folyosóra az oviban. Ezután bocsánatot kértem az anyukától, de pont a kicsi is még meg volt fázva (a nagy már nem).


Ma megint alakítottam. Baletton voltunk és melettünk az egyik kislánynak fújta az anyja az orrát. Én csúnyán néztem a nőre és elfordítottam onnan a hordozót. (Utána még 1-2x fújt orrot a kislánynak.) Ugyanez az anyuka a kislányával később az utcán utánunk jött és a kislány a lányom nevét kiáltotta. Először hátra néztem, de nem voltam benne biztos jól hallom és mentünk tovább. Aztán hallottam újra, megálltunk, a kislány a nagylányom kezét megfogta és úgy mentek tovább, nagyon cukik voltak egyebként. Imádnivaló egy csajszi, a betegségéről ő nem tehet. Megkérdezte a kislány, hogy megnézheti-e a babát. Na ott felment a pulzosom és azt mondtam most ne, mert sírni fog. Utána meg akarta mégis és az anyukája szólt, hogy "alszik", a kislány messziről szólt, hogy "nem is alszik", á mondom "lehet fog". Aztán elváltak útjaink.


Engem nagyon bánt a lelkiismeret, mert nagyon sajnáltam azt a szegény kislányt, de a sajátomat sem engedem betegen közel a picihez. Nem tudom a nevüket, így nem tudtam ráírni az anyukájára, hogy sajnálom.


Elég gázul viselkedtem? (Bár az is gáz, hogy betegen odaengedte volna a kislányt egy csecsemőhöz)



tegnapelőtt 18:31
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
82%
Kezeltesd magad.
tegnapelőtt 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
80%
Igen, az vagy
tegnapelőtt 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim válasza:
79%
Bunkó vagy.
tegnapelőtt 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 babyboom567 ***** válasza:
95%
Szerintem nem bunkó vagy(csak úgy tűnik), hanem PTSD-d van,a covid miatt, és most próbálod kontrollálni amit akkor nem tudtál.
tegnapelőtt 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Ti mit mondtatok volna vagy hagynátok minden -sokszor beteg- gyereknek, hogy a hordozóba belemásszon és fogdossa a kicsit?
tegnapelőtt 18:46
 6/32 anonim válasza:
80%
5-De akkor miért kérdezed, hogy az vagy?
tegnapelőtt 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
57%

Csak megnézni akarta, vagy meg is simogatni?


Szerintem nem vagy bunkó, te felelsz a gyerekeid egészségéért és biztonságáért. Egy felnőttnek sem engedjük, hogy összefogdossa a gyereket, egy gyereknek miért engednéd? A gyerek anyja is együttműködő volt, mint írod, ő is szólt, hogy alszik a baba, hagyja békén.

tegnapelőtt 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
82%
Attól, hogy megnézi fél percre kint a szabad levegőn nem fog semmit elkapni. Nyilván nem puszilgatni akarta. Bunkó voltál.
tegnapelőtt 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Hat ez a bamulas reszedrol eleg eros azert.

Szerencsetlen akarki az utcan kohog kettot, te meg mar fejben elkuldod a pics@ba. Es jol meg is nezed.

Na ezt ne mar.

tegnapelőtt 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
80%
Vedd ki akkor a gyereket az óvodából, és költözzetek egy lakatlan szigetre. Azért mert valakinek ki kell fújnia az orrát, még nem biztos, hogy halálos kórt terjeszt. Úgy viselkedsz mint egy igazi h...e p.... Rá se lehet nézni a gyerekedre, mert már attól megfertőződik. A vírusok akkor fertőznek a legjobban, mikor épp csak megy bele az ember a tutiba. Utána még van némi takonykór sokszor, az arcüregnek is ki kell tisztulni valamikor. Addig mindenki bújjon el egy barlangba, amíg más baja nincs is?
tegnapelőtt 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!