Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most nagyon bunkó vagyok, ugye?

Most nagyon bunkó vagyok, ugye?

Figyelt kérdés

A covid óta betegség fóbiám van. A nagyobbik lányom akkor született, 3 évesen ment először gyerek közösségbe, akkor jobban elengedtem ezt a "betegeskedést".


Most van már egy 7 hós kistesója is, akivel jövök-megyek mindenfelé, de ha valaki betegen van körülöttünk nagyon csúnyán nézek rá. Néha direkt, néha akaratlanul. Elég amit hazahoz a nagy az óvodából.


Nincs segítségem, mindenhová hurcolom a gyerekek közé a kicsit, de nem akarom, hogy belemásszanak a hordozóba. Imàdom a gyerekeket, de múltkor az egyik csoporttársa piszkálni akarta a picit én elkaptam előle szó nélkül, bunkón és kiraktam a folyosóra az oviban. Ezután bocsánatot kértem az anyukától, de pont a kicsi is még meg volt fázva (a nagy már nem).


Ma megint alakítottam. Baletton voltunk és melettünk az egyik kislánynak fújta az anyja az orrát. Én csúnyán néztem a nőre és elfordítottam onnan a hordozót. (Utána még 1-2x fújt orrot a kislánynak.) Ugyanez az anyuka a kislányával később az utcán utánunk jött és a kislány a lányom nevét kiáltotta. Először hátra néztem, de nem voltam benne biztos jól hallom és mentünk tovább. Aztán hallottam újra, megálltunk, a kislány a nagylányom kezét megfogta és úgy mentek tovább, nagyon cukik voltak egyebként. Imádnivaló egy csajszi, a betegségéről ő nem tehet. Megkérdezte a kislány, hogy megnézheti-e a babát. Na ott felment a pulzosom és azt mondtam most ne, mert sírni fog. Utána meg akarta mégis és az anyukája szólt, hogy "alszik", a kislány messziről szólt, hogy "nem is alszik", á mondom "lehet fog". Aztán elváltak útjaink.


Engem nagyon bánt a lelkiismeret, mert nagyon sajnáltam azt a szegény kislányt, de a sajátomat sem engedem betegen közel a picihez. Nem tudom a nevüket, így nem tudtam ráírni az anyukájára, hogy sajnálom.


Elég gázul viselkedtem? (Bár az is gáz, hogy betegen odaengedte volna a kislányt egy csecsemőhöz)



tegnapelőtt 18:31
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Kozigazgatasban dolgozom,senkit nem rugnak ki 100 nap tp miatt sem...
tegnap 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
29: Gondolkozzál már... Szerinted ha hazahozza a nagyobb gyerek oviból a betegséget akkor nem logikus, hogy előbb gyógyul meg, mint az akit lefertőz? Ráadásul valami csoda folytán a nagyobbik gyerek csak 2 napig volt beteg. Szerinted ha egyáltalán nincsen segítségem és az óvodás előbb gyógyul akkor itthon fogom tartani azért, mert a 7 hónaposnak napi 3x ki kell szívnom az orrát? A földön fekszik a hordozóban, nem fogdos össze semmit és nem mászik senki fejébe, de még ha úgyis lenne b*szki... Az óvodában a leírt körülmények alapján már nem lenne tök mindegy szerinted? Amúgy meg bírom, hogy lehordasz minden szarnak, mert rákényszerülök bevinni egy picit náthás babát, majd elkezded védeni azokat akik full betegen beviszik a gyereket... Arra irànyult a kérdèsem, hogy bunkó vagyok-e, de a közvetett válaszotok az, hogy ti sokkal nagyobbak vagytok nálam.
ma 05:06
 33/33 anonim ***** válasza:

Igen bunkó vagy, nem kicsit.


Mit vártál, buksisimit hogy mindenki gonosz csúnya, csak te vagy tökéletes?


Felesleges volt kiírni a kérdést, hiába írta kb mindenki ugyan azt, te azt fogod gondolni akkor is te csináltad jól.

A lényeg a göthös gyereked bemehet mindenki más aki ránéz meg azonnal leprát és tífuszt küld ártatlan pici babádra.

ma 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!