Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babának milyen...

3 hónapos babának milyen karácsonyi ajándék? December elején tölti a 3 hónapot Tudom korai még de fogalmam sincs, hogy mit kapjon és nem szeretem az utolsó pillanatra hagyni

Figyelt kérdés
ma 14:21
 1/10 A kérdező kommentje:
Pihenőszék, kiságyforgó van.
ma 14:21
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Szundikendő, más plussok, csörgők, zenélő játékok, stb. Nem sok minden más érdekli még ilyenkor oket, de lehet előre vásárolni jatekokat, mindig jól jönnek a ruhák, ilyesmik. Nem kell mindig nagy dologra gondolni
ma 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a kisfiam karácsonykor négy hónapos volt, könyveket kapott későbbre, kukac párnát, rágókát kapott.
ma 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Ruha, játszószőnyeg, szundikendő,takaró, adamo hinta.
ma 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Kérdezd meg a szülőket, hogy minek örülnének. Tényleg. Komolyan. 6 hónapos most a kisfiam, én alapból DM/Rossmann/Ikea/kedvenc bababolt ajándékkártyát kérnék mindenkitől. Karácsonyra kitaláltunk egy-két "nagyobb" dolgot, amit majd a nagymamák vehetnek, hogy ne érezzék, hogy "semmit" nem adnak, de nem örülnénk egy 3. plüssnek és 6. csörgőnek, 12. ruginak, bocs. Ruhákból pl. kiszámíthatatlan hogyan nő, minden márkának más a számozása stb., könnyű mellé nyúlni. Arról nem is beszélve, hogy lehet, hogy veszel egy cuki rugit, amiből van nekik 8, de tökre örülnének egy-két darab talpas nadrágnak. Szóval én ilyet max. úgy kérnék, hogy konkrétan megmondom, hogy ebből vagy abból a márkából ilyen és ilyen méretű ruhát, és pontosan megmondom mit, mert mi pl. tele vagyunk hosszú ujjú felsőkkel, amiket csak kantáros nadrággal - ráadásul mivel tél van TALPAS kantáros nadrággal - lehet értelmesen használni ebben a korban, abból pl. pont kevés van.
ma 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5# hát nem tudom, engem is kérdezgetni szoktak karácsonykor, meg szulinapkor, hogy mit vegyenek a fiamnak, de én meg pont az a típus voltam, aki mindig a meglepetéseknek örült igazán, és nem volt ilyen, hogy fujj, miért ezt vetted, ebből már van 5 másik...örültünk/örülünk mindennek. Számomra az egész ünnep hangulatát rontja el a kötelező, szervezett ajándékozás. Az ajándékozás lényege, hogy az ajandekozo arra is raszanja az időt, hogy ő maga választja ki, amit ad, szeretettel, nem a szájába rágják, hogy vegyél 2 nagy csomag pelenkát, mert az mindig kell. :D mármint nem baj, ha te meg a másik típus vagy, de ilyen is van, nem mindenki szereti tudni, mit kap, akar ő, akar a gyereke
ma 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6-os: oké, nem vagyunk egyformák! :D Felnőttek között nálunk már nincs ajándékozás, de pl. férjemmel vagyok olyan viszonyban, hogy tudok neki JÓ meglepetést szerezni, egy rokon gyereknél legalább iránymutatást kérek, még annál is, akit tök jól ismerek, havonta többször találkozunk, szoktunk rájuk vigyázni. Elég annyi, hogy pl. most a dinókért rajong, könyv, matrica, kifestő, bármi jöhet vagy unikornisos felső, pizsama, kis játék táska stb., tehát nem kell pontos linket küldeni, hogy mit szeretnének.


Kérdező: kérdezd meg, hogy a szülők örülnének-e egy 3. meglepetés akárminek is vagy inkább megmondják mit szeretnének! :D

ma 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6-os: még egy gondolat: lehet ezt mixelni is, hogy pl. DM ajándékkártya és még valami apróság, amire adnak tippeket a szülők. Nyilván más ha az unokahúgomnak adok, akivel heti szinten találkozom, ott könnyebben tudok rögtönözni, ismerem őket, tudom mitől kapnak lábrázást, mit használnak ronggyá stb. és belefér néhány saját ötlet, de ott is kértem iránymutatást, hogy pl. van-e nagyobb dolog, amire szükségük van (ilyen és ilyen méretű téli vastag overáll), akkor azt veszünk és majd még mellé én fogok találni meglepetés apróságot. Minél kevésbé ismerem a gyereket, szülőket, annál inkább kérek iránymutatást.
ma 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is 3 hónapos lesz decemberben és van egy nagyobb lányom is, szóval már mindenünk IS van. Én is meg vagyok lőve, valószínű valami jelképeset fog kapni. Egy kis könyvet, valami matató játékot, amit már a nagyobbnak is gondoltam venni, de végül úgy elodáztam, hogy nem lett, vagy úgy is kéne vennünk egy új leteríthető habszivacs szőnyeget, lehet kinevezzük azt karácsonyi ajándéknak, nem tudom még. Már most látom, hogy nálunk minden ajándékozás hatalmas dilemma lesz, mert szegény mindent megörököl úgyis a tesójától. 😀🙈
ma 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Játszószőnyeg jó lehet. Nem egy apróság, és kb 3 hónapos kortól már teljesen használható, ahogy beindul a mozgásfejlődés. Esetleg még ruhák, bár az inkább a szülőnek ajándék 😂

Az én kisfiam húsvètkor volt 1 hónapos. Az unokaöcsém volt 1 éves, neki egy játék traktort vettünk, így a kisfiamnak is vettünk egyet. Egy darabig ki volt téve a szobájába az egyik polcra, mikor nagyobb lett akkor ő mutatta, hogy vegyük le, azóta játszik vele. 😊

ma 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!