Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos baba, kar és kéz...

3 hónapos baba, kar és kéz fájdalom. Más is járt így?

Figyelt kérdés
Nyilván sokat ringatom a babám, a jobb kezem még el van, de a bal nagyon fáj, már elmentem neurológushoz is, aki alagút szindrómára tippet. Mit tehetnek? Mással is volt ilyen, mikor lesz ez jobb? Konkrétan akarom, az alkarom a kezem mindenem fáj, és sokszor bizsereg.
júl. 26. 11:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Kislányom most lesz 2 eves. Mostanában ritkán van ilyen gondom. Első évben többször volt. Pláne első 3 hónap volt durva.
júl. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

Igen, nem voltam hozzá szokva pedig sosem volt indokolatlanul kézben.

Idővel jobb lesz

júl. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Most 7hónapos a fiam, 9kg kb. A bal oldalam tropára ment, a kezem már hozzászokott de a derekam, csípőm, bal térdem most kezdd el fájni. Ahogy előttem írják.. idővel jobb lesz.
júl. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi csajok ez reményt ad! Már megijedtem, hogy nincs-e valami komolyabb betegségem, dehát annyira “indokolt” a fájdalom mármint megvan a háttér magyarázata.
júl. 26. 12:28
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Kitartás anya, jobb lesz ❤️

(Annak akinek "jobb súlyban " van a baba, lehet jobban is érzi ezt. Nekünk nem lett meg a súly triplázás pedig, most 10,5 kg. )


1es voltam.

júl. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szülés közeledtével az ízületek fellazulnak, idő kell nekik míg rendezödik. Attól is fájhat.
júl. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az első lányom nagyon szépen elaludt bárhol, bármikor.


Na most a második csak kézben hajlandó. 4 hetes, de már leszakad mindenem(mikor elalszik letudom rakni). Nem lett hozzászoktatva, felkapva mindenért. Amikor fent van szintén csak kézben van el,(már mindent megpróbáltunk) és azt is csak úgy, hogy kint sétálok vele az udvaron és ő nézelődik. Borzalmas.


Teljes mértékben együttérzek. Majd, ha elkezd mászni, akkor könnyebb lesz, de hol van az még 😅

júl. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lett bajom, de a ferjem tobbszor inhuvelygyulladast kapott az elso 1 evben.
júl. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom is csak kézben alszik, ráadásul csak az enyémben. A térdem fájt leghamarabb, az már kezdi megszokni, de most bedurrant a derekam meg a két karom...
júl. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
16%
Ideje lenne kipróbálni valamilyen hordozóeszközt
júl. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!