Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi és milyen pelenka...

Mennyi és milyen pelenka fogyott az első hetekben?

Figyelt kérdés
tegnapelőtt 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pampers és kb 7 db/nap 😊
tegnapelőtt 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

20-30 percenkent keltem ejjel, nem szamoltam 😂😂

Sok.

Markabol az elejen bevalt a babylove, 3-as meretig, azota csak a pampers premium care pants.


De ez is mindenkinek mas. Ne vasarolj be annyira elore, eleg 1-2 csomag, aztan majd meglatod, hogy mi valik be.

tegnapelőtt 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem rossmannos. De 1-es méretből többfélét kipróbáltam, mert ugye, egy csomó baba csomagban is volt, meg én is vettem kis csomagot. Egyikkel se volt baleset, semmi gond. A problémák utána kezdődtek. Azóta csak rossz van, meg még rosszabb 😂Ami a legjobban bevált, a dm-es, illetve, majdnem annyira a rossmannos is. Ami nagyon nem, az a Pampers. Szerencsére kaptam, mert a guta megütne, ha pénzt adtam volna ezért a túlárazott fosért. Nem tudom, mennyi fogyott, kb.heti egy kis csomag.Amire viszont nem számítottam, hogy ennyire gyorsan fogy, az a popsitörlő. Kb.kettőt pislogok és bonthatom is az új csomagot.
tegnapelőtt 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
7-8db pelenka fogyott az elején naponta. Ahogy elöttem is írták popsitörlőből rengeteg fogyott.
tegnap 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!