Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nyűglődik sokat a baba?

Miért nyűglődik sokat a baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 4 hónapos az alany, csak anyatejes és én nem érzem, hogy javulna az egész sírós időszak. Nagyon hasfájós volt de talán az kezd elmúlni. Fogait nem látom hogy jönnek. Azt mondták sokan, hogy 3 hónap után jobb lesz, nem sír annyit stb. Hát én ezt annyira nem érzem, sőt, eddig az éjszakák egész jók voltak, 1-2-szer kelt, de már éjjel is állandóan vergődik.

Sajnos az orvos nem nagyon segítőkész és nem tudom már, hogy én csinálok valamit ennyire rosszul vagy másnak is sírt ennyit a babája?

Vannak jó pillanatai, mikor mosolyog, kacagni is szokott de a nap nagyobb része nyöszörgés/sírás.

Annyi szülő mondja, hogy neki nem sírt sokat a gyereke és nem tudom, hogy csak az idő szépíti meg vagy nekünk sírós a kicsi!?



tegnapelőtt 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
11%

# alany, #vergődik...

A saját kisbabád?

Nem mondom!? :-(

tegnapelőtt 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Jó hát hogy sokan aztmondták hogy 3 hónap után nem sír akkor nekik szerencséjük volt. A tied hol sír, ha lerakod es otthagyod?
tegnapelőtt 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Hasonló volt a kislányom is. 4,5 hónaposan múlt el a hasfájás, azóta jobb a helyzet valamivel. De mindig van valami, ami miatt sírós. Pl. Most nagyon szeretne előre kúszni, de hátrafelé megy még. Ezen beidegeskedik és jön a sírás. A fogzás pedig az éjjeleket keseríti meg.


Nekünk sírós baba jutott. Ismerősöm babája evett, aludt, mosolygott baba volt. Sokszor voltam féltékeny is rá, mikor a lányom napokat ordított vigasztalhatlanul a hasfájástól. Ahogy nő, egyre jobb lesz. Én nem fogom vissza sírni a csecsemő korszakot.

tegnapelőtt 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!