Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eltologatjátok a napirendet...

Eltologatjátok a napirendet óraátállításkor?

Figyelt kérdés
Fürdés nálunk 19hkor van 19h30kor eszik szilárdat majd 20h30kor tápi. 9hós. Óraátállításnál hogy cselekedtek, vagy cselekedtetek mert ugye 1 órával több lesz azon a napon amikor órát állítunk. Én ezen soss gondolkoztam el, most láttam instán h 10 nappal hamarabb elkell kezdeni mindent 10perccel hamarabb csinálni, vagy később?! Tudja a baj már belekavarodtam.
tegnap 21:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
48%
Nem. 1 órát észre sem veszek.
tegnap 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Az enyém még pici, és én azt akartam elérni, hogy a reggeli első etetés 8-ra essen, úgy toltam ki szép lassan negyed órákkal. Most kezdhetem elölről az egészet😭 Kétlem, hogy a kedvemért egy órával többet fog aludni.

"Aki minden nap percnyi pontossággal ugyanakkor reggeliztet, ebédeltet, vacsoráztat, fürdet, altat egy kisgyereket, annak valami gond van a fejében."

Nem percnyi, hanem órányi, de mindegy.

Ami azt illeti, én nem hogy minden nap, egyszer se akarok 7-kor kelni 8 helyett, szóval igenis számít 😂

Egyébként érdekes. Amikor ez a téma bárhol. Mindenkit nagyon megvisel, alig várja, hogy eltöröljék. Itt meg mindenki szerint semmiség.

Engem egyáltalán nem viselt meg(attól függetlenül én is gyerekkorom óta várom, hogy eltöröljék, mert baromság), de most, mióta gyerek van, ez a része megvisel.

ma 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Amikor kicsi volt a lányom, tele volt a gyakori ilyen kérdésekkel. Hogy ki hogy csinálja, mennyire viseli meg a babát, hogy oldják meg az anyukák.

Na én speciel sosem foglalkoztam ezzel. Sosem stresszeltem rá. Szerintem annak viseli szarul a gyereke, aki eleve rástresszel olyanra, hogy jaj, 8 helyett 7-kor fog kelni. És? Nem robot, előfordul más okból is, hogy korábban vagy később kel.

Én mindig ugyanúgy csináltam az óraállítást követő napot, mint máskor. Batartottuk a sorrendet, mi mi után következik. És ennyi. Most már a második gyereknél is így csinálom, sosem volt semmi gond.

Egyik gyerek se vette észre soha, hogy óra állítás volt. Ha jött az este, jött a fürdés, a vacsora, az alvás. Nyilván előfordult, hogy kicsit más időpontban, mint amúgy. De az alapból is előfordul nálunk.

Csak egy példa, általában 6 körül jövünk be, fél 7 körül vacsorázunk. De nálunk ez nem szentírás, tegnap például majdnem 7-ig kint voltunk, utána álltunk neki mindennek. De ugyanúgy vacsora, fürdés, fekvés volt, és ugyanakkor aludt is a gyerek, ahogy szokott.

Szerintem felesleges bármit is tologatni, meg trükközni.

ma 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
10es talán azért néztem bele mert instán és tiktokon nem te választod ki h milyen vidók jelenjenek meg.. megjelennek és elkezdődik és egyből kivenni hogy az időátállításról van szó..
ma 07:11
 15/16 anonim ***** válasza:
1 óra sosem okozott gondot, mittudomén 2x fél órával később (vagy előbb) raktam le nap közben aludni, kicsit előbb vagy épp később ebédeltünk, aztán már meg is volt oldva. Sosem borult semmi miatta, észre se vették.
ma 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
nem, túl van ez spilázva főleg az amcsi videókban. akkor releváns, ha reggel már időre megy intézménybe a gyerek. 9 hónaposnál tökmindegy, mert se te, se ő nem megy sehova még :D
ma 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!