Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eltologatjátok a napirendet...

Eltologatjátok a napirendet óraátállításkor?

Figyelt kérdés
Fürdés nálunk 19hkor van 19h30kor eszik szilárdat majd 20h30kor tápi. 9hós. Óraátállításnál hogy cselekedtek, vagy cselekedtetek mert ugye 1 órával több lesz azon a napon amikor órát állítunk. Én ezen soss gondolkoztam el, most láttam instán h 10 nappal hamarabb elkell kezdeni mindent 10perccel hamarabb csinálni, vagy később?! Tudja a baj már belekavarodtam.
tegnap 21:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, minden úgy marad ahogy van most.
tegnap 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Néhány nap alatt átáll a szervezet. 1 óra nem a világ.

tegnap 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek igényeihez igazodok, és majd beáll a dolog.
tegnap 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
én megpróbáltam 4 nap alatt negyed órákkal eltolni, általában sikerült
tegnap 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egy óra csúszkálás amúgy is van a napirendjében, mert nem minden nap ugyanakkor ébred. Este attól még ugyanúgy 7-kor fürdetünk.
tegnap 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly 6 honapos volt akkor a kisfiam, meg se erezte, ugyanugy kelt reggel, ahogy szokott.

Iden lehet izgibb lesz, de tokmindegy. Majd alakul :D

tegnap 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Okés nem tologatok semmit akkor, az igényeihez igazodom. Énis úgy gondolom h egy nap 8 helyett 9kor eszik nem gond másnap már úgyis minden a régi lesz, csak ezt látom tiktokon, instán is ezt a tologatást meg kezd az esti rutint 10 percekkel hamarabb és a többi, hogy gondoltam megkérdem h más is ennyire tűpontosan vesz mindent. Van hogy 18h50kor fürdetünk volt hogy 19h10.
tegnap 22:19
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
Aki minden nap percnyi pontossággal ugyanakkor reggeliztet, ebédeltet, vacsoráztat, fürdet, altat egy kisgyereket, annak valami gond van a fejében.
tegnap 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Egyet értek utolsó.. Csak ilyen vidókba botlottam egész nap és kezdtem azthinni h velem van a gond. 🫣😂
tegnap 22:41
 10/14 anonim ***** válasza:
78%
Miért nézel ilyeneket? Ne nézd. Problem solved.
tegnap 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!