Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak a babámmal, ha...

Mit csináljak a babámmal, ha egyáltalán nem hajlandó ellenni egyedül? Csak kézben függőlegesen van el. Ha leteszem max.15 perc csend van.

Figyelt kérdés
Meddig kéne hallgatnom, hogy sír? Aludni szinte csak 20-30 perceket alszik napközben. Hét hetes.
2009. jan. 7. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szeretetre, testkontaktusra van szüksége. Rád! Semmeddig sem kellene sírni hagyni, csak sérül..

Nemrég még a pocakodban volt, ahol folyamatos ringatásban volt része. Ő egy Veled!

Nagyom rövid ez az időszak, szeresd!

2009. jan. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hallgattam, hogy sír a gyerekem. Bizony ő kézben volt nagyon sokáig, mert neki is csak a függőleges felelt meg. Szerintem nem is vízmérték, hanem giroszkóp van bennük:) Cicin sem nyugszik meg? Ha nem bírod tartani (főleg később) javaslom a hordozókendőt, v. mei-tai-t. És nem fogod elkényeztetni azzal, hogy kézben van. Ilyen pici babát nem lehet elkényeztetni!!!
2009. jan. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
7 hetesen miért kéne ellennie egyedül?te vagy neki a mindene
2009. jan. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 7 hetes baba még picike,gondolj bele 9honapig a pocidba volt most meg egy új világ amit mindössze 7hét alatt szokjon meg egyedül,te vagy a hang amit hallott persze hogy ragaszkodik még nállunk is így volt,majd idővel el lesz.
2009. jan. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az en picim mar 4honapos,es 8kilos.neha megy leszakadni a kezem.de mar nem olyan mint 1vagy 2honapossan.most mar szeret jatszani,henperegni,szeret csak ugy nezni,mar lassan,de kezd ellenni maga is.amig tudod dedelgesd o lassan leszokik rola.6honapig semmit sem lehet elrontanivele.sok erot es sok szep dedelgest.
2009. jan. 8. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!