Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Emeleti babaszoba esetén hol...

Emeleti babaszoba esetén hol fürdetsz,pelenkázol?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Rövid időn belül megszületik az első babánk. A lakás kialakítása nem a legjobb,mert az emeleten tudtunk csak gyerekszobát kialakítani. Habár van fent víz az emeleten mert egy mosdókagylót tettünk a gardróbba de pl a kádból a vizet ott nem is igazán kényelmes kiönteni.


A földszinten található a fürdőszobánk. Akinek így van a háza, ti hogy oldjátok meg a fürdést és pelenkázást? Lent vagy fent? Vagy vegyek lentre is pelenkázót, vagy hogy lenne könnyebb szerintetek?


Köszönöm szépen előre is!



ma 13:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekünk babatartónk van, azt lehet felakasztva tárolni a fürdőszobában. Úgy megyek fürdetni, hogy viszem a váltás ruháját (a szennyesét is így oda tudom rögtön dobni, nem kell mindenért körbejárni a teljes házat). A nappaliban vannak mosható pelenkázó alátétek, feldobom a kanapéra, és lehet pelusozni. Én a második gyerekre teljesen el is engedtem a pelenkázószekrényt, pedig volt. Amikor nagyobb lesz, akkor meg végképp felesleges a pelenkázó, mászós babát már röptében kell pelusozni. :) Nálunk a klíma a nappaliban van, télen fürdés előtt bekapcsolom fűtés fokozatra, és akkor nincsen babalibabőr. De leget hősugárzót is használni, ha valaki melegíteni akar. Nekem az újszülöttjeim napi 12x kakiltak, sokszor magukat, engem is, jó vízközelben, mosógép közelben, nem a világ végén pucolni őket.
ma 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

11-es, pont azert hasznalom meg mindig a pelenkazot a 1,5 evesemnel, mert ott nyugton marad :DD

Szoval van, akinek bevalik es sokaig tudjak hasznalni 🤷‍♀️

Elore nehez kiszamitani. Nem tudom meddig fer meg el rajta, de amig igen, marad 😂

ma 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha van hely, én vennék az IKEAban egy ilyen alap pelenkázót, épp csak csere ruha, átöltöztetés céljából.

Nálunk is fent van a babaszoba és lent is fent is fürdő, de a fenti még nincs kész teljesen, plusz ott nem is lesz kád , úgyhogy valószínűleg marad is így.

így lent fürdenek a gyerekek (3 éves és 3 hónapos) és aztán már pizsiben, rugdalózóban vonulunk fel esti mesét olvasni.

ma 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A pelenkázót nem kell a fürdőhöz kötni. Bárhol kezet moshatsz utána. Nekünk a gyerek szobájában volt a pelenkázó.

Fürdetni meg nyilván ott, ahol van hely.

ma 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!