Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő a különbség a...

Mennyi idő a különbség a felkapaszkodva felállás és a járás között?

Figyelt kérdés
Most tanult meg felállni a 9 hónapos babám. A járóka rácsába kapoaszkodva. Kb. mikor tud majd egyedül menni? Karácsonykor vajon tud majd? :)
2010. nov. 3. 19:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 7 hónaposan állt fel, és szinte azonnal el is kezdett kapaszkodva lépegetni. Azt hittem, hogy nagyon hamar fog járni, mert mindent olyan korán csinált. Most 10,5 hónapos, és még nem jár, habár egy-egy lépést próbálkozik, de nem sikerül neki. Nem vezetgetem, nincs bébikomp és járássegítő, majd megtanulja magától.
2010. nov. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 fotucsok ***** válasza:
Kisfiam 9 hónaposan felállt, majd pár hét múlva kapaszkodva lépegetett, de csak 16 hósan indult el egyedül. Addig odamászott, ahova akart és ott felállt. De a mászás nagyon fontos, úgyhogy én nem bántam és sosem kell sürgetni őket. Vezetgetni meg kifejezetten nem javaslott!
2010. nov. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Fiam 8 hónaposan állt fel, olyan 9-10 hónap között kezdett kapaszkodva lépegetni, mégis csak az első szülinapja körül tette meg az első önálló lépéseket. Valószínűleg azért, mert ő is nagyon jó mászó (amit én se bánok). Most lassan 13 hónapos, már végigmegy kapaszkodás nélkül a lakáson.
2010. nov. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek is a válaszokat!

Én is nagyon örülök a mászásnak, ráadásul annyira drága, ahogy teszi le a kis tenyerét négykézlábazás közben :)

Amúgy még nem "sétál" körben a járókába kapaszkodva. Viszont már a kisasztalba kapaszkodva is felállt. Nekünk ez is olyan nagy újdonság. :)

2010. nov. 4. 10:57
 15/15 anonim válasza:
100%

irigylek mindenkit :$

annyira jó lenne egy kisbaba a lakásban :)

2010. nov. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!