Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam nem akart aludni....

Kisfiam nem akart aludni. Elég nyűgös volt, ha fel vettem az volt a gond, ha le tettem akkor meg az. Annyira fáradt voltam. Hogy magamhoz öleltem fogtam a kis fejét és le fel dajkáltam erős mozdulatokkal. El is aludt. Okozhattam ezzel neki gondot?

Figyelt kérdés
11 hónapos. Én pedig most a bűntudattól nem tudok aludni. Nem csináltam vele rosszat, de mindig olyan szépen nyúlok hozzá, ez pedig magamhoz képest durva volt.

ma 00:56
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Értem, hogy hormonok meg mindent, de ezt te se gondolod komolyan remélem...

Vagy nem írtál le valamit, vagy direkt szépítesz. Nem tudom melyik a rosszabb.

ma 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
én ettől a helyesírástól nem fogok tudni :D
ma 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

"Okozhattam gondot?"


Levegőt kapott???! 🥺

ma 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

óóó anyám....

Igen, az ilyen kérdéseknél erősödik bennem az a gondolat, hogy az anyaság valóban nem való mindenkinek.

ma 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem még élvezte is, különben nem elaludt volna, hanem egyre jobban ordított volna :) Amúgy nyugi, mindenki eléri időnként az idegei határát, de ha te ilyen kedvesen teszed, akkor semmi baj nem lesz :) Ne izgulj, a babád érezte, hogy vele vagy, megnyugtattad, és minden rendben lesz vele.
ma 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
31%

Ne izgulj, nem lesz neki semmi baja. 🙂


De elnézést, ezt soha nem bírom ki.

Az ilyen “okosoknak” mint a második válaszoló, aki csak basztatni tudja a másikat, de választ nem ad a kérdésre, ezt neked —> a mondatot NAGY betűvel kezdjük!

ma 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!