Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos kislányom még...

3 hónapos kislányom még mindig rendszertelenül eszik (szopik). másnál van ez igy?

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is 3-4 hósan állt be valami nagyjábóli rend, de az is csak nagyjából.

Kislányom már ujszülötten 3 óránként evett:-)

Nem egyformák a babaák...

Próbálkozz azért.

2010. nov. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én nem is próbálkozom, nem zavar h igy van, csak körülöttem levők kommentjei zavarnak, h ennyi idősen már ez meg az kéne legyen...
2010. nov. 3. 15:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyik füleden be, a másikon ki. Kb 100 éves szemlélet, hogy az ilyen idős babáknak mit "kellene". A szabályos időközönkénti szoptatás is az egyik oka, hogy anyáink közünl ritkaság volt, akinek 3 hónapon túl is volt teje.


Az igény szerinti (akak "rendszertelen) szoptatás megalapozza a a kielégítő tejtermelést, és jót tesz a babádnak is. Gondolj bele, milyen rossz volna, ha a babád ahhoz szokna hozzá, hogy nem akkor eszik, amikor éhes, és nem annyit, amennyire szüksége van, hanem akkor eszik, amikor ideje van, és annyit, amennyit eléje raknak? Ha elfelejt a természetes éhségérzetére hallgatni, akkor ez később táplálkozási zavarokhoz, túlevéshez, elhízáshoz fog vezetni.

2010. nov. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj!Az enyém 4 hónapos és még véletlenül sincs rendszer abban amit csinál!Én már nem agyalok ezen!Tegnap pl.4 óránként evett,ma meg 2 óránként!:)))Ez van!
2010. nov. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!