Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig tartott egy hasmenéses...

Meddig tartott egy hasmenéses vírus a babátoknál?

Figyelt kérdés
Kislányom 8 hós. Szombat óta megy a hasa, láza volt vasárnap reggelig majd elmúlt aztán ma reggel ismét lázas.Tegnap voltunk orvosnál kapott gyógyszert.Szilárdat nem akar enni. Tápszert eszik de kevés mennyiségben. Tudom h a tej nemjo ilyenkor de nem eszik meg mást, vizet is csak kortyolgat. Annyi kb mint 3 hete. Az orvos nem aggódik.. Nyilván fogyott most. Hányni nem hány. 60/ 80/ 70 milit evett ma.
szept. 17. 11:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

6os vagyok

Nekünk direkt mondták, hogy nem szabad semmit sem adni rá, hogy a vírus minél előbb kiürüljön.

Nekem is napi 7-9 kaka volt, a max az 12.

szept. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, nem vagyok orvos, tegnap voltunk és tiorfant irt ki meg probiotikumot. Azt se tudom hol szedte össze.Soha nem volt még beteg.
szept. 17. 13:57
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Fertőzés okozta hasmenésre nem szabad gyógyszert bevenni,mert a fertőzött székletnek minél hamarabb távoznia kell a belekből!


Hasfogó tilos.


Csak probiotikumot kaphat egyedül. Plusz egyen enyhébb ételeket (tejterméket ne!),pótolja a folyadékot,sót.

szept. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Tapszert eszik csak. Meg pár kanál szilárdat.. Inni kortyokat iszik. Hát én nem vagyok orvos adom amit az orvos kiirt.
szept. 17. 14:13
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

6os voltam

Igen probiotikumot mindenképpen. Sajnos én hamar leálltam vele és emiatt székrekedése lett. Azt a szemvedést...ah...borzalmas volt. Úgyhogy elkezdtem újra adni és megoldódott a helyzet.

Tápszert add neki nyugodtan.

Hasfogót én sem adnék neki.

szept. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
probiotikumot mar ezekekelott is kapott mert szekrekedeses volt. Most dupla dózist irtak elő.
szept. 17. 14:26
 17/19 A kérdező kommentje:
13x kakált ma, ismét belázasodott. Ez volt a 4.teljes nap. Ma evett a legkevesebbet. :(
szept. 17. 20:52
 18/19 anonim ***** válasza:

6os vagyok

Nekünk a 3.-6. Nap volt a legrosszabb. A 4. Napon nekünk 12 volt és 3 hányás. Itt is az volt a legrosszabb. Pár nap és jobban lesz. Amíg visz be elég folyadékot addig ne aggódj.

szept. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
kevés víz, 400ml tápszer tegnap.
szept. 18. 07:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!