Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma telihold van ! Másnak a...

Feri7776 kérdése:

Ma telihold van ! Másnak a csecsemője is nyugtalan? A miénk 25.én lesz 2 hónapos Ma összevissz 2-3 órát aludt,és azt is 10-15 percekben.. folyamat a cicit kéri, aztan sirdogál 1-2 őt aztán megint keresi a cicit ! 5 óra óta nem aludt...

Figyelt kérdés
szept. 16. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt csinálja a másfél éves, de ő épp beteg.
szept. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jobbulást kívánok
szept. 16. 20:43
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, nem rosszbol mondom, de készülj fel, hogy sok mindenre fogod még ezt fogni, mire felnő, nem csak a teliholdra, és egy idő után eljutsz oda, hogy elengeded, hogy keresed az okokat, és csak sodrodsz 😂
szept. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Haha okes😂 majd második babánál okosabbak leszünk
szept. 16. 20:55
 5/11 anonim ***** válasza:
29%
Adj neki tápszert.
szept. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ma a telihold miatt, holnap az idő változás miatt, utána az óra átalakítás miatt, aztán mert jön a tel...

Mindig lesz mire fogni ha nyűgös a gyerek.

Valamitől nyugos, senki nem tudja megmondani mitől.

szept. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Úgy érzem, mint #3. Az enyém holnap lesz 4 hetes. Vagy 1 hete ördögűzés van minden éjjel. Találgattam, hogy front , vagy növekedési ugrás, vagy hobbi😂A teliholdról már végképp nem is tudtam. Engem már csak az érdekel, hogy legyen vége, mielőtt diliházba jutnék🤣
szept. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerdan van telihold :)
szept. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Semmi köze hozzá. Az enyém majdnem ugyanennyi idős, alszik, mint a bunda. Máskor meg nyűgösebb. Gyerekfüggő.
szept. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem egyik gyerek se jó alvó telihold előtti napokon. A nagy már 10 éves, a kicsi pedig 8 hónapos. Nappal kb egy órát aludt durván.. este is nehéz volt visszaaltatni evés után .

Kitartás :) mindig van valami

tegnapelőtt 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!