Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan kismami akinek...

Van olyan kismami akinek erőlteti az anyós, hogy adja le neki a babát? Mert itt az idő, hogy ő is vigyázzon a babára.

Figyelt kérdés

Soha nem voltunk jóban anyóssal,nem is leszünk.Van köztünk egy üveg fal amit nem lehet áttörni.Én azért utálom mert mindig bánt,meg házútól,és kínoz.Mindig befeketít,és bánt.Az a mániája,hogy én elvetem az ő fiát az ő családjától.Így én vagyok a hibás mindenbe,ő meg az okos,és a jó akit egész család szeret.

Rá szállt gyerekemre most meg,hogy vannak nagymamai jógai,és adja le neki gyereket,hogy ő vigyázzon rá.Ha fel jönnek apóssal,össze-vissza okít,és addig húzza agyam még kiborulok,és elkezdek veszekedni vele.Nem érti,meg hogy fáradt vagyok,és nincs kedvem a hülyeségeit hallgatni.12 hetes kisfiam van.


2009. jan. 7. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ne add oda neki... én sem adom, bár mondogatta 1 időben. mindenki anyósa iyen szerintem:))) aztán majd beleszól később, hogy mivel etesd, mikor vidd sétálni... szóval mindenbe. ők már csak ilyenek. állítsd le még az elején, nehogy beleélje magát abba, hogy neki mindent lehet...
2009. jan. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Milyen hülyeség ez, hogy oda kell adni az anyósnak a babát??

Bár nekem nincs anyósom, de nagymamija van a lányomnak, aki most 10 hónapos, de az apja 10 napos korában itthagyott minket.

Havonta 1-szer jönnek az apai nagyszülők, de a kislány sajna idegenkedik velük hiszen nem ismeri annyira őket. Anyukámmal más a helyzet, Őt szinte minden nap látja és imádják egymást.

2009. jan. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Van. Az enyém is próbálkozik állandóan, azzal is, hogy adjam oda a kisfiamat, azzal is, hogy 3 hónaposan adni kell neki almát, vegyek járókát, ültessem, stb. Sokáig sorolhatnám. Én ha kell, naponta rászólok (elég sűrű vendég nálunk). Legutóbb azért szóltam, mert állandóan arra biztatja a kisfiamat, hogy kiabáljon. Kb. 5x szóltam rá, hogy ne mondja ezt, mondja azt, hogy beszélgessünk. Értetlen. Most 6 hónapos a kicsim.

Én határozottan rászólok, vagy ha nem hallgat rám, összeveszek vele, nincs apelláta. Az én gyermekem, én nevelem. Jó tanácsot elfogadok, de beleszólást, hülyeségeket nem.

2009. jan. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szeretnéd szerintem sem add oda. Neked kell döntened. Meg túl sokat még nem vigyázhat rá, ha anyatejes a baba. Párod hogy áll a dologhoz?
2009. jan. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok valami joba anyossal és bizony ha valamit nem ugy tesz ahogy nekem tetszik szolok a férjemnek hogy beszéljen vel ede ha nem akkor én szolok neki vagy aká az egész családjával szembeszállok hogy kiáljak az elkébzelésem mellet.Ha ök mondják hogy majd jösz ide meg oda a mamával papával(a gyereknek mondják 3és fél hos)már elöre tudom hogy mi lessz a válaszom ha oda jutunk hogy nagyobb lessz és elvinnék NEM el sem tudom kébzelni hogy rájuk bizzam afiam mert ellenszenvesek nem csak nekem az én családomnak,és mert nem tetszik hogy a szomszéd gyerekeket is csokival,cukorral várja és minket ois folyton tömne hogy együnk,de sütit is mert ö csinálta há én nem akarom hogy az unokáját is rászoktassa a csokira meg az öösszevisza evésre és persze én hiába mondanám hogy mit nem lehet a gyereknek az addig tartana ameddig ott vagyok aztán meg ki tudja.Most meg egyenesen elküldeném a fenébe ha el akarná vinni a fiamat egy ilyen pici babaának az anya mellett a helye,de ez csak az én személyes véleményem.
2009. jan. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
El vagyok szörnyülködve,Én is nagymama vagyok van egy 3 honapos kisunokám és nem követelem meg tőlük azt h a kiscsi kincsemmel lehessek maguktól akarják ,de én soha nem okoskodtam max tanácsot adtam de ha nem fogaták el azt is megértettem semmi harag nincs elvégre változik a világ és minden vele együtt a mi időnkben is mások voltak a normák és most is más !Tehát ne add neki oda ilyen nincs egy gyermeket szeretni kell és nem birtokolni ő nem tárgy hanem egy kis emberke!Neked kell tudni h oda szeretnéd e neki adni egy kicsit hogy vele is legyen ,nyilván ha ilyen okoskodó és utálatos én sem adnám neki oda még egy fél percre sem!Nekem ugye felnőtt gyermekeim vannak a vejemet is nagyon szeretm és tisztelem,de ha lesz egyszer egy kis menyem Őt is nagyon fogom szeretni és boldog leszek ha a fiamat szereti és unokát fog nekem szülni sztem ha téged nem szeret akkor a kisunokáját sem,akkor meg miért akarna ő okoskodni!Beszélj a férjeddel és ne hagyd hogy rátok telepedjen!
2009. jan. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat!Én úgy gondolom,hogy nem kellene odaadni a kicsimet,és nem is fogom.

Éjjel rémálmok gyötörnek,és riadtan ébredek fel,mert mindig azt álmodom elakarja vinni tőlem a kisfiamat anyósom.Most is azt álmodtam jöttem le a lépcsőn,és a lépcső alján ott a kicsim egy másik lépcsőnél,és majd nem lezuhan.Én meg sikítva futok oda és kiabálom a nevét,anyósom meg néz.Szóval tudat alatt is féltem tőle,és az anyai ösztönök soha nem csalnak úgy gondolom.Nagyon köszönöm a segítséget!Jó babázást,és unokázást!

2009. jan. 8. 09:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!