Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babára ki vigyázzon?

Babára ki vigyázzon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Heti 1-2 alkalommal hagynám itthon a babát, de inkább akkor amikor nincs vele dolog:)

Pl lefektetném és utána egy mozi a párommal, ha lefekszik akkor már csak max cumi miatt kel fel, semmit nem kéne vele csinálni.Rokonnak szólhatnék,(unokahugi 15 és 18 évesek) de azért a felelősség...

Szóval adnék pénzt nekik, de mennyit?túlzásba sem akarok esni, olvastam már minden félét.

Vagy egy délután 2-től fürdésig, pl 7 ig

Ebbe annyi dolga/dolguk lenne, max 2x megetetni meg egy altatás a többi játszás ilyenek...7 hónapos a csöppem, de muszáj kimozdulnom a párommal, mert lassan már egymáshoz sem szólunk itthon:(


Az a baj hoyg nagyon nehzen bízok bennük:(Hivatásos jobb lenne, félek elkapkodják, nem odafigyelnek, ezért adnám akkor a pénzt de akkor lelkiismeretesen, odafigyelve kéne:)


Help, tök tanácstalan vagyok(különben az a poén após itt lakuk a szomszédba, de sokat melózik, estére holla, napközbe nem is ér rá, meg leszarja úgy amúyg a gyereket, nem figyelne rá..tapasztalatból mondom:( )


2010. jún. 18. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:

szia,


nagymamák?? szerintem ők a legmegbizhatóbbak :) talán a rokon kislányok még fiatalok ehhez, bár nem ismerem őket. nehéz döntés!! én baby sitterként dolgoztam évekig és akkor megfogadtam, hogy sosem lesz a gyerekemnek, mert én annyira közel kerültem a kicsikhez, hogy nehéz volt az elszakadás :( de ez az anyukájuk hibája volt. nehéz döntés, de a nagyi lenne a legjobb, ha van!!

2010. jún. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

van nagyi de nagyon messze laknak, ez lenne az alap nálunk is de nem megoldható

apósnál meg elfelejtettem írni, hoyg csak ő van, anyós meghalt:((((

2010. jún. 18. 18:15
 3/8 anonim ***** válasza:

szia megint.


akkor ha úgy gondolod, elég érettek a csajok, jöjjenek ők!! de csak akkor, ha teljesen megbizol bennük és nyugodtan hagyod a kicsit rájuk!! tudom, hogy kell a kikapcsolódás, megérdemled, de olyan személyt válassz, akiben tényleg megbizol. mert különben a pihenésre szánt időd azzal fog telni, hogy azon filózol mi van most otthon...


Ági

2010. jún. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Eggyet értek az előző hozzászólóval. Még annyit fűznék hozzá, hogy ne hagyd rögtön rájuk több órára csak mondjuk fél-egy órára és akkor látod, hogy mi van. Mennyire foglalkoznak a kicsivel. Legyen benne fokozatosság.
2010. jún. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem mas a velemenyem. En nem mernem tapasztalatlanra hagyni a kisfiam (1 eves). Soha nem lehet tudni, nem feltetelezem hogy az unokahugijaid felelotlenek de meg gyerekek es nem hiszem hogy ha barmi lenne (isten orizzen) tudnak mit hogyan kell tenni. De ha te maximalisan megbizol bennuk, akkor az a te dontesed. Mi meg nem hagytuk nagyon senkire mert nekunk a nagyik vagy messze van, vagy nem alkalmas ra.
2010. jún. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fiatalok még,én nem bíznám rájuk,bármi megeshet....
2010. jún. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

hááát igazából én sem tudom mit tennék vészhelyzetben, sőtt multkor náluk voltunk...

és a fiamnak a kezébe nyomtak egy játékon amitől bekapott egy bogyót..én nem vettem észre, pedig a baba a kezemben volt..mert beszélgettem, és a lány(egyik az unokahugiból)szólt, hoyg lenyelt valamit, vagyis van valami a szájába:((még jó hoyg szólt, mert nem vettem volna észre


persze ez is véletlen hoyg pont ő látta meg én nem vettem észre...ez akkor is előfordulhat ha ő vigyíáz rá és nem veszi észre

2010. jún. 19. 07:56
 8/8 anonim válasza:

Szia!

Én babysitterkedtem itthon és külföldön is.

Ha csak pár órás babysitterkedésről lenne szó akkor is a bevált szokás,hogyha már kiválasztottad ki vigyázna a gyerkedre,akkor először hármasban vagytok valamennyi idot,vagy tobb napon at egy picit,hogy a babád is megismerje,és persze,hogy neked se legyen ismeretlen.

Amugy nekem anno lefénymásolták a személyigazolványomat,és a lakcimkartyamat,amit én maximalisan megértettem,mert így valamennyire ok is nyugodtabbak voltak.Szóval szerintem nyugodtam elkérheted lefénymásoltatni ezeket a majdani babysitteredtől,ha normális nem fog ellenkezni.

2010. jún. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!