Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két hónapos babám eddig...

Két hónapos babám eddig 150ml-t evett 2hete 100-120mlt de gyarapszik nem veszít a súllyábol mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2hónapos a kisfiam most 6230g 150ml-tevett eddig mostanában kevesebbet,félig tápszer félig anyatejes baba(tápszerből eszik ennyit)ha nem kap anyatejet akkor is ennyit eszik,jó kedvű nem hányt nem beteg,tegnap hasi ultrahangot is csináltak nem mondtak semmi rosszat,mitől lehet ez?

szept. 4. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Két gyerekem van mindig nagyon változó volt hogy mennyit ettek. Tápszeresek voltak egyébként.

Ha nincs semmi baja akkor szimplán csak jól lakott ennyivel.

Szokták mondani hogy, egy felnőtt se minden nap eszik ugyan annyi mennyiséget és mégse éhes ez igaz a babákra is ha gyarapszik a súja és nem sír nem fáj semmije akkor nincs semmi gond. Lehet pár nap múlva már a 180at is megeszi. Tényleg nagyon változó hogy épp mennyit esznek.

szept. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mennyivel született?
szept. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
3190-el született
szept. 4. 13:57
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Örülj neki. Így is akkora, mint egy átlagos féléves.
szept. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2 hónaposan megdupláuta a súlyát. Hova hízlalnád?
szept. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Első gyerek,gondoltam meghallgatok tapasztalatokat tanácsokat😅
szept. 4. 18:14
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Amíg hízik nincsen baj. Nekünk volt ennél rosszabb is, mikor jött a foga. A napi közel 1 liter helyett 600akat evett. Ennek ellenére hízott, doki is mondta, hogy tudja ő mennyire van szüksége. Ugyanúgy nem kelt este (csak mikor jött ki a fog) úgyhogy gondolom, hogy elég volt neki.
szept. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 4 hónapos. Ő 120-150ml tápszert eszik alkalmanként. 3400 grammal született, és most kb 6500 gramm. És erre azt mondta védőnő, gyermekorvos, hogy teljesen jó. És egyébként nekem is volt egy időszak, pont 2 hónaposan, amikor a szokásos 90 ml helyett, csak 60 ml-t evett. Akkor még ő is kapott anyatejet is. Szóval szerintem ne aggódj!
szept. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
64%
6 hósan ekkora a gyerekem. 3 kilót hízott 2 hónap alatt nem értem hol a probléma. 🥹
szept. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!