Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hátha van itt ilyenkor valaki....

Hátha van itt ilyenkor valaki. Kisfiamat 9 kor pelenkáztam, azóta nincs pisi. Fürdetés előtt vettem le pelust, abban sem volt sok. Nagyon aggódok. Reggel irány az orvos. Folyamatosan lesem az indigócsíkot de semmi. Nagy gond lehet?

Figyelt kérdés
210 ml-t vacsorázott és 9 hónapos.

júl. 17. 02:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a nagy melegben az enyém se pisil annyit, pedig elég sokat iszik. Szerintem hagyd, igyon sokat és nem lesz baj.
júl. 17. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Az én fiam se pisil annyit napok óta, mint szokott. A legijesztőbb valamelyik éjszaka volt, 12 óra alatt se volt pisi. Aztán reggel már igen. Ebben a brutál melegben izzad, kevesebbet pisil. Nagyon figyelek, hogy igyon eleget.
júl. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ha iszik eleget, nincs gond. Meleg van, izzad.

Én pl a tegnapi nap 3l-t megittam (magamhoz képest rengeteg, max 1,5l szokott lecsúszni egy nap), ennek ellenére 3x voltam pisilni. párologtat az ember rendesen.


Ha csak ennyi a "baj", én tuti nem vinném dokihoz.

júl. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak izzad. Nálunk is ez van. Este alig van pisi, rettenetesen izzad. :(
júl. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták hogy 3 pisit hozzunk össze semmi más nem számít se az, hogy mennyi semmi itasd és legyen három ha csak épphogy pisilt is de pelus. Pl egy este egy délelőtt egy délután. Adj neki vizet is vagy vizes gyümölcsöt.
júl. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!