Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szombat óta megy a baba hasa....

Szombat óta megy a baba hasa. Mit tegye?. Orvos probiotikumot adott, de nem jobb a helyzet. Napi 4x van híg széklete. Emellett jó hangulata van, mindent csinál mint eddig. Iszik sokat, kiszáradás jelei nincsenek. Mit tegyek? Van tippetek?

Figyelt kérdés

jún. 18. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kapott rota oltást?

Mennyi idős?

Tápszeres vagy anyatejes?

jún. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

9 hónapos

Kapott

Tápszeres. Eddig csak 1es tápszert kapott, orvos ajánlására, merthogy az elég. Péntektől pedig 2es tápszert kap. Lehet ez a gond?! Doki szerint nem gyors átmenet volt, pedig próbáltam lassan átszoktatni. De jönnek a fogai is. Nem tudom. Olyan ideges vagyok, úgy sajnálom szegény picikémet.

jún. 18. 11:37
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, az orvos szerint nagyon gyors átmenet volt. El írtam.
jún. 18. 11:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Melyik tápszert eszi?
jún. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Milumil
jún. 18. 11:43
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a milumil nutri biotikot eszi abban elég sok rost van, simán meghajthatja. Alapvetően szerintem felesleges átállni a 2esre, az 1es jobban laktatja illetve azt receptre is fel lehet iratni 1 éves korig, míg a 2eset nem. Vagy a tápszer összetevőit kell megszokni, vagy tényleg túl gyors volt a váltás.
jún. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!
jún. 18. 11:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!