Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak ha az orvos fel...

Mit csináljak ha az orvos fel akarja rántani a kisfiam fitymáját?

Figyelt kérdés
Még nem áll fent ez a probléma, de az egyik ismerősömmel ez történt és azóta is nagy trauma ez neki, nem akarom hogy az én fiam is ezt átélje. Ha az orvos fel akarja rántani neki akkor mit tehetek? Van erre valami kevésbé fájdalmas és traumatikus módszer? Soha nem engedném hogy megtegye vele, csak arról szeretnék tájékozódni hogy mik a lehetőségeim ha feltétlen szükséges a dolog.

jún. 2. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Novák Hunor Fityma kisokosa hasznos tananyag
jún. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

Kutasd ki, hogy milyen álláspontot képvisel az orvosotok. Ha haladó, akkor hozzá se fog nyúlni.

Ha nem, akkor meg keress mást!

Ilyen egyszerű.

Szobatisztaságig egy ujjal se szabad hozzányúlni. Utána pedig a gyereket kell biztatni, hogy tisztítsa.

jún. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Nem engeded meg. Ilyen egyszerű.
jún. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
87%

Szép és jó, hogy "nem engedi meg", egyik barátnőméknél a kedves doktornő ezt egy általános vizsgálatnál oldotta meg. Volt problémájuk vele, másik orvos a türelmet javasolta és hogy ne piszkálják, a gyerekorvosuk pedig "csak megnézi" szöveggel rántott egyet rajta úgy, hogy vérzett a gyereknek és napokig üvöltés volt minden pisilésnél, fürdésnél.


Igaz, nekem kislányom van, de pont emiatt, bármilyen vizsgálatra megyünk, csak akkor nyúlhat hozzá akárki, ha előtte elmondják részletesen, mi fog történni, miért fog történni és én is ott vagyok végig mellette.

jún. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Uhh hat nalunk nagyon szemet volt az orvos, mert nem is szolt rola!!

Eppen a hereit vizsgalta, nalunk ez rutin, mert nincsenek a zacsiban es ellenoriznie kell par havonta, en kozben a gyerekkel foglalkoztam mert fekudnie kellett es nagyon sirt.

Hat egyszercsak felrantotta a fitymajat, egy masodperc volt az egesz. :(

1 eves volt, teljesen normalis a letapadas meg ilyenkor. Szoval neha nagyon szemetek tudnak lenni es almomban se gondoltam volna hogy elore errol szolni kell…

Azota levaltottuk inkabb.

Szoval szolj neki inkabb elore, en ezt mar megtanultam. Amugy nem lett semmi baja hala a jo egnek,de gondolom hogy fajhatott neki.

jún. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!