Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hosszú út babával, tanácsok?...

Hosszú út babával, tanácsok? Melyik gyerekülés a legjobb?

Figyelt kérdés

10 hónapos babával tervezünk Németországba menni.

Autós hordozót érdemes ülésre cserélni? Bevállalnátok? Mire figyeljünk oda, mit tanácsoltok?

Sokszor megállnánk.


aug. 24. 22:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom a te babad milyen, de azert keszuljetek sok turelemmel es az vezesse az autot, akit nem zavar a siras :D

Mert lehet nem tudtok azonnal megallni, ha sir.

Ha jo az autos hordozo meg, akkor nem kell lecserelni.

aug. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tanácsos éjszaka utazni, akkor általában könnyebb a babának is, mert alszik. Mi 12honapossal mentünk tengerhez 800km-t.
aug. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek alvás időben, ha ébren van, álljatok meg pihenni, ekkor őt is mozgassàtok át.
aug. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi is mindig éjszaka jártunk, nagyon bevált.
aug. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha alszik autóban, érdemes alvásidőre időzíteni az utazás egy részét, úgy tervezni a megállókat is, hogy inkább akkor legyenek, amikor amúgy is ébren van. Nekünk jobban elvan gyerekülésben, mint hordozóban, mert abból kilát, jobban leköti, már elég nagy az üléshez.
aug. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem egy ennyi idős babának már rég autósülésben lenne a helye nem a hordozóban.

Én is az éjszakai indulást javaslom.

aug. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A hordozo nem eletkorhoz van kotve, hanem magassaghoz es sulyhoz.

Amig jo neki, utazhat benne 🤷‍♀️

aug. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
6os, a fiam 20honaposan is belefert a hordozoba, és utazott enne még alkalomszeruen
aug. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek.

Este/éjszaka fogunk utazni.


6-os, szerintem meg nem. Kaptunk már egyet ajándékba, de szegény eltűnt benne...1-1,5 hónapja volt 67,5 cm és 6,7 kg.

Kisnövésű, mint én.

Most is simán elfér a hordozóban, de szeretném, ha kényelmesen utazna a hosszú úton.

Nem könnyű neki ülést találni.

aug. 27. 23:44

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!