Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Molnár vezetéknévhez melyik...

Molnár vezetéknévhez melyik lány név illene a legjobban?જ⁀➴

Figyelt kérdés
Bernadett, Nikolett, Ibolya, Györgyi, Sára, Evelin, Lili, Andrea, Piroska, Hanna, Zoé, Eszter, Petra, Kinga, Fruzsina, Hédi, Emese, Diána.

aug. 21. 19:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Hangzásra bármelyik. Legjobban nekem az Evelinnel tetszik, illetve még ilyen az Emese - volt általános iskolában egy Molnár Emese nevű osztálytársam (ez nem tegnap volt, manapság ritka név az Emese a gyerekeknél). Egy picit jobban tetszenek a magánhangzóval kezdődő keresztnevek vele, mint a mássalhangzósok. Illetve becenévszerű keresztnevet nem adnék, tehát Lili, Hédi, Györgyi nálam kizárt lenne. Nagyon infantilisen hangzanak.
aug. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Bernadett, Sára, Evelin, Andrea, Eszter, Kinga, Hédi, Emese
aug. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Végülis mindegyik megy hozzá, talán a nagyon rövidek (Zoé, Lili) kevésbé.

Valaki írta, hogy a magánhangzóval kezdődőek (Emese , Evelin) a legjobbak hozzá. Szerintem is.


Egyébként az én kislányom Kinga, úgyhogy nekem az tetszik. Ha lesz mégegy, akkor Fruzsinát vagy Petrát szeretnék.

Ami a listából nem tetszik az a Piroska, Ibolya, Györgyi (akkor már inkább legyen Gyöngyi). De ez az én ízlésem, amúgy a többi teljesen jó. Válaszd azt, ami neked tetszik.

aug. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!