Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ötvös vezetéknévhez milyen...

Ötvös vezetéknévhez milyen lánynév passzol a legjobban?

Figyelt kérdés

Ezek közül: Hanna, Alíz, Flóra, Csenge, Janka, Petra, Abigél, Zorka, Vanessza, Vanda, Zara, Dominika, Krisztina, Júlia, Zoé, Ildikó, Ibolya, Ilona, Hajnalka.

Ha esetleg nincs a listán de szerinted illene hozzá, nyugodtan írd le. :)



júl. 16. 02:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Ötvös Flóra hangzik a legszebben vele, bár nem szeretem ezt a nevet.


Ötvös Johanna

Ötvös Laura

Ötvös Henrietta esetleg

júl. 16. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

Ötvös Vanda

Ötvös Júlia


A felsorolásból ezek.

júl. 16. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Szeirntem csak maganhangzoval kezdodo illik. Tobbi olyan susogos az S miatt.
júl. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%

Nekem az Ötvös Krisztina vagy Petra, mert nem érdekel, hogy hangzik, nekem ez a 2 név tetszik.


Nem is értem, hogy miért jön mindenki a hangzással, mikor az számít, hogy melyik név tetszik nektek. Most akkor a hangzás miatt adtok majd egy olyan nevet, ami kevésbé tetszik vagy egyáltalán nem?


Én egy szubjektív hangzásért biztos, hogy nem adnám fel a kedvenc nevet, ami amúgy is mindenkinek más.

Ezért van nálunk az a helyzet, hogy a vezetéknév sz-re végződik, mint pl a Lovász, és maradtunk a Sára és Szilvia neveknél, mert ez tetszett.

Lovász Sára és Lovász Szilvia. Hívnak már így másokat is, nem mi találtuk ki először.


Tehát nem értem, miért számít ennyire a hangzás, mert valójában egyáltalán nem számít.

júl. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%

Nekem spec szamitott a hangzas mert a vezeteknev csupa e i betu es a fiamnak egy mely hangzos neve van melle. Igy egyfelol jo a hangzasa masfelol a keresztnev is tetszett

A lanyaim detto.


Hangzas alapjan is marad nagyon sok nev ami tetszetos es meg jol is hangzik. Kellemes a fulnek is. Konyebb megjegyezni.


De csak h valaszoljak

Az Otvos eleg kemeny nev hangzasban es jelentesben is, igy en valami lagy finom nevet adnek mellette.

Pl Julia Janka Ilona

júl. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Flóra

Janka

Júlia

Ami nincs rajta: Izabella

júl. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Laura
júl. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
4-nem igazán számít, csak gondoltam hátha lesz olyan név ami szép hangzásilag vele. :) Nem kell ennyire belelátni.
júl. 16. 10:18
 9/12 A kérdező kommentje:
Egy ártatlan kérdést tettem fel, erre máris támadják az embert, hogy mit miért...Nem vagyunk egyformák!
júl. 16. 10:21
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem a kétszótagosakkal tetszik a legjobban, kivéve a Zarát és a Zorkát, és igazából a Zoé sem túl nyerő az s-z összehangzás miatt. A Vanessza meg kissé erőltetett nekem.

A többiből lényegében bármelyik jó, személy szerint a Hanna, Alíz, Flóra hármasból választanék, de ez szubjektív, és pont ezek a keresztnevek nagyon népszerűek is mostanában, ha ez szempont.

júl. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!