Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én vagyok ilyen béna,...

Csak én vagyok ilyen béna, hogy a gyerek/ek mellett kb enni, takarítani stb sem tudok?

Figyelt kérdés

A nagy 6, kicsi 8 hónapos.

Emeletes házban élünk.

A picit cipelni kell fel-le.

Lent van a konyha, ott mivel kutya is van, le nem tudom tenni a kőre kúszni, mert tiszta kosz minden, hiába takarítunk..

Egy kávét alig tudok megcsinalni, mert az etetoszekben nincs el. Egyáltalán elpakolni, rendet rakni is művészet, mert ha elunja magát és nem veszem fel, ordít.

Csak én vagyok ennyire béna..?

Porszivozni is alig lehet lent.

Főzés lehetetlen küldetés lenne.

Este egy gyors szendvics bekapásánál tovább nem jutok. Egy rántottát nem lehetne elkészíteni..

Ki hogy oldja meg ezeket? Üvölt addig a gyerek gondolom. Csak én vagyok ilyen idióta aki nem bírom ha nyüglődik :/


aug. 19. 12:07
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
24%
Igen. Feltalálták már a hordozókendőt is, csak szólok, hátha nem ismered. Aranyat ér.
aug. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
74%
A kutyaszőrre meg az időhiányra jó szolgálatot tesz a robotporszívó.
aug. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
24%

A gyerekek mit esznek? És a férjed? Ők is szendvicsen élnek? Nálam 3 gyerek van, a nagy már nagy ,tehát csak kettővel számolok. 3,5 éves és 1 éves. Mondjuk a lenti életet kellene megvaltoztatni hogy ne a koszban éljetek. Valóban nehéz, de azért ritka hogy valaki ennyire képtelen mindenre. Én biztos nem türném hogy egy kutya miatt életkeptelen legyek. Én sem bírom hallgatni ha sír, nyüglődik, de ilyen 10 perceket el tudok lopni , azalatt rengeteg dolgot meg lehet csinálni. Főzni akkor főzök mikor délben alszik. Gondolom a tiéd is alszik napközben. Addig te mit csinálsz? Minden nap össze kell porszívóznom, mert mászik nálam is a kicsi. Van rúdporszívóm , közben el mászik körülöttem.

Úgy sem tudod megoldani, hogy lent ilyen babakarámmal egy részt lerekesztesz neki, ahova a kutya nem mehet ? Áldatlan állapot hogy egy kutya miatt így éltek.

aug. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
5%
Eleve minek kellett kutyát hozni bentre? Kisgyerek mellé. Értem, hogy az országban tombol a kutyakultusz, de a gyerekeid szívjanak miatta? Az is oké, hogy korábban megvolt már, de minek kellett bentre szoktatni?
aug. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
61%

Nekem az első gyerekem volt olyan, hogy mellette létezni nem lehetett. Folyamatosan bömbölt, mindenért, hangosan, visítva, fuldoklósan. Semmi, az égvilágon SEMMI nem érdekelte az első évben. A másodikat lerakom, és képes egy darab kanállal egy óráig játszani. De ha magamra kötöm, alszik és abszolút semmi nem zavarja.

Nekünk macskánk van, és robotporszívónk. Naponta körbejár, ahol kicsit több a kosz, ott kézi porszívóval felszívom.

Főzni nem szoktam, rendelek napi menüt.

aug. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
48%
Nincs semmi baj azzal, ha normálisan, de a házban van tartva egy kutya. Nem egy vaddisznóról beszélünk, amelyik az erdőben dagonyázik. Mienknek még a szőre sem hullott. A gyerek immunrendszerének meg bizonyítottan jót is tesz, ha van állat a házban és mindamellett nem a domesztoszban fetreng egész nap. Ha szőrhullató kutya, akkor még akár kétszer is be lehet vetni egy nap a robotporszívót. Van ismerősöm, ahol 2 goldi járkál ki-be egész nap a házba kisgyerek mellett. Az mondjuk nekem is sok a rengeteg szőr, meg a kutyaszag miatt, de még mindenki életben van, és nem ette meg őket a mocsok. Nem kell belehalni, ha nem egy nyugat-európai kórházi osztályra hasonlít az ember otthona. Én azt nem értem, hogy mit finnyáskodik a kérdező azon, hogy letegye a 8 hónapos gyereket a földre azért mert ott él a kutya is.
aug. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
0%

Én azt nem értem, hogy mit finnyáskodik a kérdező azon, hogy letegye a 8 hónapos gyereket a földre azért mert ott él a kutya is.


Hat mert írja, hogy nagyon kosz van, és a koszba nem akarja letenni őt, gondolom.

Viszont én meg azt nem értem miért nem takarítja azt a koszt.

Ha annyira kosz van, én abban a konyhában inkább nem is innák meg egy pohár vizet sem.

(Nem a kutya miatt, szeretem a kutyákat, nekem is van bent.

Hanem mert a kérdező nem képes foltakaritani

Olyan nincs, hogy hiába takarít, mégis kosz van.)

aug. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
64%
Sokkal jobb lenne a gyereknek, ha lent tudna mászkálni, játszani. Több ismerősöm tart/tartott lakásban kutyát gyerek mellett, mindig meg tudták oldani, hogy aránylag tisztaság legyen. Amúgy sem kell burokban nevelni, a kutyával is össze kell szoknia.
aug. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Minden nap porszívózok lent. Ennek ellenére sajnos van szőr.

A kutyát rendszeresen visszük kozmetikába, de sajnos nagyon hullik a szőre.

Robotporszívón gondolkodom, viszont a konyha és a többi helyiség között sajnos szintkülönbség van.

aug. 19. 15:07
 20/30 anonim ***** válasza:
47%
Háti hordozó volt a megoldás nálunk. Másrészt kutyánk nincs, de én nem vagyok finnyás ezen a téren, leraknám a szőrbe és kész. Gondolom rendesen oltott, féreghajtott stb. a kutya.
aug. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!