Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány éves volt a gyereketek...

Hány éves volt a gyereketek mikor legelőször nyaralni mentetek?

Figyelt kérdés
Itt most nem arra gondolok, hogy elutaztatok nagyszülőkhöz, hanem mikor mentetek vele először wellnesezni vagy nyaralni. Ki hogy bírta?

aug. 11. 08:59
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

A nagyokkal akkor 6-8 évesek voltak, mentünk először.

A kicsivel (itt már nagyok felnőttek) 4 hósan balcsira, majd minden évben, 3 évesen törökbe, 4 évesen horvátba(balcsi adott vettünk a közelben egy kis telket) 5 éves most horvát, spanyol.

Amikor 4 hós volt az volt a leg nyugisabb, evett, aludt igaz vízbe 1x jutottam. Utána már izgalmasabb lett mert nem a legnyugisabb gyerek, sokat düh{ng, egész nap egy harc vele

aug. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
43%
2,5 évesen mentünk először Horvátországba a nagyobbikkal. A kicsi most 8 hónapos, idén őt még itthonhagytuk-szerencsere anyukám vigyázott rá- mi a nagyot elvittuk szintén tengerhez 6 éjszakára. De jövőre már visszük a tesót is, ha minden jól megy.
aug. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

Tavaly amikor 6 hónapos volt, akkor mentünk először vele a Magas-Tátrába és belföldön Szegedre.

Idén már másfél évesen leautóztunk Montenegróba, de voltunk Erdélyben is.

aug. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Én másfél éves voltam legelső emlékként, amikor lent voltunk dédpapám telkén. De talán már fél éves koromban is vittek.
okt. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!