Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ágyra gondolnak?

Milyen ágyra gondolnak?

Figyelt kérdés
Már két anyuka is mesélt nekem egy kisebb babáknak való ágyról.Ágyat szeretnénk venni 20hónapos kislányomnak.Azt mondták van leesés gátlója és egy lyuk amin ki-be mászik a baba.Én kerestem a neten nem találtam ilyet.Tudtok segiteni?
2010. nov. 1. 20:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
[link] ilyen?
2010. nov. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem vmi ilyesmire gondolnak,igaz ez fiús ágy,csak a példa kedvéért linkeltem be.A "lyuk" nem szó szerint értendő,hanem egy kis rész,ahol nincs támla,és itt tud jönni -menni a gyerkőc:


[link]


Millió ilyen van lányos huzattal is.

2010. nov. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Régen a rácsos ágy volt olyan, hogy pár rudat ki lehetett venni középen és ott ki-be tudott a kisgyerek mászkálni. Nekem a "lyukas" ágyról ez jutott az eszembe.
2010. nov. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én is ilyesmire gondolok,bár én a lyukat szószerint vettem.Ezek szerint lehet az kis rés a lyuk.De ez az ágy jol néz ki.Köszi:)
2010. nov. 1. 20:20
 5/13 anonim ***** válasza:

igen, én tudom milyen. de csak a teszen találtam nrkrd képet kirtelen:


[link]


amúgy nagyon jók. ha bemész egy bútorboltba, tudni fogják, mi ez, és olyan mintával választod, ami neked tetszik.

2010. nov. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Második,neked is köszi a linket.
2010. nov. 1. 20:21
 7/13 anonim ***** válasza:

ezek is olyanok:


[link]


[link]

2010. nov. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Akkor mostmár mindenkinek megköszönöm.Még megirom mindig jön uj válasz.:)Az első ágyba bele is szerettem.
2010. nov. 1. 20:23
 9/13 anonim ***** válasza:

És még egy,immáron csajosban:


[link]

2010. nov. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi a kisfiunknak olyan ágyat vettünk, mint az első válaszoló. Én is beleszerettem, mivel elég széles (90 cm) és hosszában "nő" a gyerekkel (100, 140, 180cm). Szerintem irtó praktikus! Néztem olyanokat is, mint amit még linkeltek, huzatosat, de azokkal az volt a bajom, hogy mindegyik 70 cm széles volt és az én fiam elég sajtkukac. Nem sokkal lett volna nagyobb a kiságyánál, így néhány éven belül vehettem volna másikat. Ez a fenyő meg egészen felnőtt koráig jó lesz, max. matracot kell majd bele venni. :)
2010. nov. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!