Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kitakarózott éjszaka és 1...

Kitakarózott éjszaka és 1 szál rövid bodyban aludt az 5 hónapos babám. Megfázhatott?

Figyelt kérdés
Max 4 óran keresztül aludt így. Amikor benyúltam a body alá a mellkasa hideg volt. A szoba 25,9 fokos.

aug. 4. 04:09
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A zokniját is levette.
aug. 4. 04:13
 2/12 A kérdező kommentje:
Azért nem volt egyébként plusz réteg rajta, mert még így is mindig leizzad a háta. Hiàba van papírvékony hálózsákja is, a háta annak is nedves 25 fokban is.
aug. 4. 04:39
 3/12 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem nem ,de nincs kizárva ha nem birja a hirtelen homerseklet valtozast(mostanra jol lehűlt a levegő) de azért a kb 26 fok az nem olyan hideg.

Az én babámnak ilyenkor másnap kicsit bevan dugulva az orra , utána meg már elmúlik neki.

aug. 4. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha izzad akkor melege van. Főleg a hát elég érzékeny rész ha beizzad könnyen tüdőgyulladás van belőle.

Kicsit öltöztesd vékonyabban.

aug. 4. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam és adtam rá egy vékony rugit, de abban jobban izzadt. A takaró azért vált be, mert a mellkasát takarta, de a hátat nem melegítette, mint 1 plusz réteg..🫤
aug. 4. 05:49
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem…
aug. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én kislányom fél éves, és ő is izzadósabb, kb ennyi fok van nálunk is és egy bodyban alszik. A nyakánál nézd mindig, hogy fázik-e éppen. Öltöztesd vékonyan ha melege van, rugit semmiképp ne adj rá ha így izzad. Nem fog megfázni ennyi fokban.
aug. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

25 fok, nem 15 🤦‍♀️

Az én lányom sosem takarózik. Utálja. Ha ennyire parázol, adj rá egy vékiony nadrágot..

aug. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly ilyenkor nekem is 5-6 hónapos volt a gyerekem, sosem volt takarója. Bodyban aludt. Ha 20 fok alá esett az éjszakai hőmérséklet, akkor hosszú bodyban, 20 fok fölött rövidben, 28 fok fölött pedig atléta bodyban.


Sosem fázott meg.

aug. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem 26 fokban zokni a gyereken? Meg takaró? Persze, hogy kirakarózott meg lehúzta a zoknit, melege van basszus!


Fiam 1 szál ujjatlan bodyban aludt, semmi más.

aug. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!