Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos kicsi kutacs,...

5 hónapos kicsi kutacs, mekkora a baj ?

Figyelt kérdés
:(
júl. 29. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Orvos tudja megmondani. Mindenképpen lássa neurológus, ne csak a gyerekorvos és a védőnő.


Szomszédom kislánya csónakfejű LETT VOLNA, de idejében felismerték. Voltak már műtétei, de amúgy teljesen egészséges.


Szóval ha nagyon kicsi az a kutacs, lássa orvos.

Inkább mondja azt,hogy semmi baj,minthogy el se vidd,és későn kerüljön szakember elé!

júl. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mind a 2 gyerekemnek 8 hónapos korára benőtt.

De én elvittem neurológushoz őket, a biztonság kedvéért.

júl. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk 8 hónaposan már benőtt, most 13 hónapos, a feje szépen nol, az orvos azt mondta amíg folyton nol a fejecske, és formás, nem kell oldani. Neurológusnál azért voltunk, de különösebben ő sem oldotta. Nekünk szuletesetol picike volt kB 1cmx1cm, én is aggódtam miatta, meg most is néha, de több ismerősömnek is korán benőtt és nem lett probléma.
júl. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!