Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is megijed a baba,ha a...

Másnak is megijed a baba,ha a kutya hirtelen elugatja magát melette,vagy ha eltüsszentem magam?ilyen hirtelen zajokra megrándul.5 hónapos,születése óta így van

Figyelt kérdés
júl. 30. 00:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hirtelen zajra felnőtt ember is megijed(het)
júl. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen persze, vagy ha hirtelen hangosan felnevetek.
júl. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Viccelsz? Amikor beköltöztünk a házunkba és először sétálni indultam megismerni a terepet, az utcánkban egy háznál egy kutya sunyiban a kerítéshez nőtt bokorba bújva várta az arra járókat és mivel még nem ismertem ezt a szokását besétáltam a csőbe... Vakkantott egy öblöset én meg majdnem összesz****tam magam ijedtemben. Azóta már tudom, hogy ez a szokása, de ha elgondolkodva megyek és nem figyelek rá, akkor még a mai napig is összerezzenek, pedig azonnal tudom, hogy csak ő az. 4 éve lakunk egy utcában. 😅

Teljesen rendben van a babád! Az lenne a baj, ha nem ijedezne! Majd még az is eljön, hogy ilyen ijedtségnél elsírja magát. Ő még most tanulja az életet!

júl. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne ijedne meg?

Sőt, szerintem készülj fel, hogy lesz egy olyan időszak is, amikor csillapíthatatlannak tűnő sírásba is kezd ilyenkor...

Az enyém legalàbbis 10-11 hónapos kora körül csinált ilyet, emlékszem, hogy a két legdurvább egy felnyerítő ló és egy motor volt, percekig nem tudtam megnyugtatni, attól féltem, hogy megfullad. De apróbb zajok (pl. egy busz "cöccenése") is hozták néha rá a frászt, szerencsére ez az időszak elmúlt, már csak normális mértékben ijed meg :)

júl. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer a hasamban ijedt meg a kisfiam, amikor egy nyerges kamion mellettünk dudált hatalmasat :)


De 8-10 hónapos koráig még a tüsszentésem is megijesztette.

Most 17 hónapos, én megvagyok fázva és vidáman elalszik a mindenféle köhögős, krákogós, tüsszentős hangjaimra.

júl. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Persze, ez normális. Hirtelen kutyaugatásra még én is megijedtek, pedig 32 éves vagyok.
júl. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Persze, sokaig igy volt. Most 15 honaposan ha ugat a kutyank, akkor mar csak nevet es mondja hogy “vava”

:D

De egyebkent nagyon hangos zajokra, amikhez nem szokott hozza, a mai napig osszerezzen.

júl. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm,tényleg.🥰🥰
júl. 30. 10:12
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én lányomat a kutyaugatás egyáltalán nem érdekli, de a tüsszentéstől megijed szegény. Rögtön legörbül a szája meg összerezzen.
júl. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ilyen picinek még igen.

Később már nem.

júl. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!