Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki lehet égni ilyen hamar?...

Ki lehet égni ilyen hamar? Friss anyuka vagyok, úgy érzem mindent elrontok, nem vagyok jó anya és már nemtudom mit hogyan kezeljek.

Figyelt kérdés

Tegnap a 6 hónapos kisbabám le esett az ágyról, kórházba vittük megvizsgálták és azt mondták minden rendben van vele. Én rettegek hogy mégis baja van, folyamat pánikolok, olyan lelkifurdalásom van hogy egésznap remegek és sírógörcsök törnek rám, az ő hangulata most nyügösebb néhány napja kapott oltást ilyenkor ilyen…es azt erzem nem jol csinalom, neha sir es vele sirok mert egyszeruen kiborulok, probalom en tartani magam es pofan verem magam hogy szedd ossze magad hisz itt a picur de azt erzem elfogyom, lemerulok, nincs tobb erom…orditanek, de csak csendben vagyok, faj a melkasom es jon a konnyem, olelest akarok de megis tavolsagot.

Bekattanok….

Mit, hogyan kellene csinalnom hogy jo legyen es olyan anya legyek ami a legjobb a babamnak?


júl. 21. 23:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
50%

"ahhoz a testamasságánál jóval magasabbról kell általában leesni"

Tényleg? Azért megnézném, ha miután leesnél 160-170 centiről a fejedre, ami a te magasságod,milyen vígan hirdetnéd, hogy ez semmiség, és hogy magasabbról kell esni.

Én csak a parkettán dobtam egy hátast, de simán agyrázkódásom lett, pedig nem is vagyok kicsi baba nyitott, sérülékeny kutacsokkal.

Nem kell elbagatelizalni a dolgot.

Helyes, hogy kórházba vitte és helyes hogy aggódik és jobban figyel.

(Nem minden magatehetetlen baba esik le ágyról, pelenkázóról. Ezek pont kivédhetők. Esnek majd eleget az önálló elindulás után, nem kell már előtte összetörni őket.)

júl. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
50%
Szia! Szerintem is jó anyuka vagy. Van amikor az ember kicsit elfogy, de ez normális. Most még biztosan rátett egy lapáttal a hangulatodra az is, hogy leesett az ágyról. Bűntudat, stb. Az ember ilyenkor szar anyának érzi magàt. Tudom, mert az én fiam is volt, hogy leesett az ágyról, először 7 hónapos volt. Én is bementem vele a kórházba, maradtunk 24 órás megfigyelésen. Ott persze még egy fejmosást is kaptam az ügyeletes doktornőtől, hogy milyen anya vagyok. De hidd el, mindenki gyereke 1x minimum leesik az ágyról. Szinte az összes barátnőmnek van màr babája, és egyet se tudok mondani, akié nem esett volna le előbb vagy utóbb. Szóval ezen ne rágódj, engedd el. Pont ugyanígy vagyok én is, hogy lenne segítségem anyósom személyében, de inkább nem veszem igénybe, mert örülök, ha nem látom, mert ő is csak okoskodik. Vagy a házunkat kritizálja ha elhívom bébiszitterkedni. Én azt mondom, hogy fel kell, hogy töltődj, ki kell, hogy pihend magad, ki kell szakadnod ebből a mókuskerékből, hogy újult erővel tudd folytatni. 😊 Ebben szerintem a férjed lenne segítség, bízd rá a babát, te meg kapcsolódj ki vagy csak csukd magadra az ajtót és aludj/filmezz/facebookozz😊
júl. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!