Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8-9 hónapos babát bevinnétek...

8-9 hónapos babát bevinnétek a Balatonba, engednétek természetes vízben fürdeni?

Figyelt kérdés

Nyilván nem órákra gondolok, meg nem is nagy pancsolásra, csak úgy egyáltalán. Kislányról van szó, egyébként. A kisfiamat anno 1,5 évesen vittük először a balatonhoz. Őt akkor már bevittük, babaúszógumiban meg a kezünkben.

Azóta is minden évben nyaralunk Horvátországban vele. Szerencsére idén is eljutott az apukájával meg a nagyszülőkkel.

De családilag 3 éjjelt foglaltunk a Balatonhoz és nem tudom hogy a kicsit bevigyük-e a Balcsiba, vagy amúgy egyáltalán szabad-e, vagy inkább ne. Picit jó lenne együtt is fürdeni, élvezni a vizet, strandolást, de természetesen ha nem javasolt akkor azért kibirjuk ezt az évet.

Köszi a válaszokat.


júl. 16. 06:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Simán.
júl. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Persze, mi baja lenne?
júl. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%

Persze, én 5 hónapossal is bementem, vízbe való karikás kendőben volt rámkötve.


Ebben a nagy kánikulában viszont nem mennék ki strandolni, még árnyékos részre sem.

júl. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Bevinném. Nyugodtan pancsoljatok, élvezzétek a vizet.
júl. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
34%
Horvátországba vittem volna.
júl. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%

Hat inkabb a tenger de a Balaton is jo.

A gyerekeim a tengerbe kb 2honapos koruk ota a Balatonba kesobb jutottunk el oda csak 1 eves kor korul.

Igaz mi kompletten az egesz szezonra lekoltoztunk horvatba. Ott van csaladi nagy nyaralo.

júl. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
21%
A hugyos, halas, naptejjel áztatott balatont még felnőttként is kihagyom, undorító. Főleg babát belevinni. De ízlések és pofonok.
júl. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
17%
Elvileg beviheted, valószínűleg semmi baja sem lesz,de én is az utolsóval értek egyet.A Balatonba még én sem megyek bele.
júl. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Külföldre nem akartuk vinni, 10 órára van kb ahova szoktunk menni. Ott a múlt héten voltak a “többiek” irgarmatlan meleg volt, max az apartmanban ülhettünk volna. Nem bánom, ez szándékosan volt így tervezve idénre. Jövőre majd bepótoljuk :)

A kánikulában itt sem viszem majd ki, én sem, de ha olyan lesz az idő picit megmártóztatnám, ezèrt is kérdeztem :) de köszönöm a válaszokat, nem fogok akkor annyira tartani tőle.

júl. 16. 09:13
 10/18 anonim ***** válasza:
94%

Nyugodtan strandoljatok, ennyire ne parazz ra.

De amugy minek mentek, ha nem akarod kivinni kanikulaban? Hat nem az a lenyege a vizpartnak; hogy ott lehet lenni, ha mar meleg van? :D

Vagy lehet csak en vagyok rosszul bekotve, passz. De ha meleg van, itthon is a medenceben es mashol is furdunk, ha mar ott vagyunk 🤷‍♀️

júl. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!