Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős kortól mehet a...

Mennyi idős kortól mehet a baba természetes vízbe?

Figyelt kérdés
Gondolok itt velencei tó vagy Balatonra. Kinek hogy tetszett vagy nem tetszett az első alkalom és mennyi idősen volt?
júl. 6. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én babám nem szerette a hideg vizet tavaly nyáron. Most 15 hónapos, már most az itthoni medencében jól van, ami kb 28 fokos mikor belemegy, de ez biztosan babafüggő is, láttam én már tóban sokkal kisebbet is. A miénkkel emiatt már csak idén indulnék el, tavaly nem tettem volna, még a 30 fokos medencében sem érezte jól magát nyár végén sem.

Természetes vízbe hamarabb is mehet egyébként, mint medencébe, nem ezzel van gond.

júl. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
4 hónapos volt tavaly nyáron a kisfiam, amikor Balatonoztunk vele. Ő nagyon szerette, a karunkban fekve pancsolt és a gumicsónakban ringva aludt nagyokat.
júl. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 7-8 hónapos kora körül vittem először, Balatonba.
júl. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Novemberi a lányom, az első nyarán már vittük
júl. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!