Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől csinálhatja most ezt?...

Mitől csinálhatja most ezt? Mi lehet a baja a szobájával?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kisfiam 11 hónapos. 3 napja egyáltalán nincs el a szobánkba. Ott alszik velünk. Ha csak elindulunk a szoba fele üvölt. De olyan szinten hogy tegnap szinte napközben semmit sem aludt, reggel egy órát csak. Éjjel 2kor már autóba ültem vele és elmentünk kocsikázni hátha elalszik.Ahogyan kijöttünk semmi baja sem volt, el is aludt 10 perc alatt. De a szobába úgy sír, hogy megvigasztalhatatlan. Semmi sem jó most ott neki, pedig eddig nagyon szerette. Már a földre se tudom letenni hogy játszon. A foga jön azt tudom, de csak a szobában sír, a konyhában, az udvaron a teraszon semmi baja sincsen. Vagy ha elmegyünk valahova ott is nagyon jókedvű.

Viszont ő kézben nem alszik el, csak a saját ágyában. Mi lehet ez nála? Illyetve mit tudnék tenni, hogy újra ellegyen bent is.


júl. 6. 09:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
15%
Lehet, hogy jobb lenne, ha a saját szobájában aludna. Lehet hallott titeket szexelni és megijedt, vagy hasonló.
júl. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Velünk van még egy szobában. És nem nem hallott.azt meg szoktuk oldani máshol.
júl. 6. 09:41
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor nincs el ott, ha egyedül van, vagy akkor se, ha ti ott vagytok?
júl. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
1, ez milyen marhaság már komolyan.
júl. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
11 hónapos kisfiam mostanában, ha lerakom az ágyába üvölt. Tudja, hogy alvás lesz és nem akar egyszerűen elaludni. Nekünk külön szobában alszik kiskora óta. Eddig letettem aludt. Most üvölt. Figyelem az álmosság jeleit, az ébrenléti ablakait és nem válik be semmi. Szepakor volt egy ilyen korszaka, akkor elég volt, hogy bent maradtunk vele amíg elalszik, most az sem jó, azt akarja, hogy kivegyük, de ha visszarakjuk még jobban üvölt. Még nem találtam rá megoldást. Felkeléskor kicsit játszunk az ágyában, hogy pozitív élményhez kösse. De most nem válik be semmi egyszerűen. Ráadásul 1x felkel éjszaka 3 órával lefekvés után és szintén üvöltés van. Túlélésre játszunk. Remélem hamar elmúlik neki ez a korszaka.
júl. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Akkor sem ha mi ott vagyunk. Kiveszem az ágyból ringatom, de a kezemben is üvölt. Most is reggel 5 óta az udvaron játszunk vele. Előbb bementünk azonnal elkezdett sírni. Ha kijövünk elvágják nála és mintha mi sem történt volna.
júl. 6. 10:20
 7/16 A kérdező kommentje:

5#

Nálunk már az ő alvása rovására is megy. Tegnap reggel 10 től hajnali 2 ig fent volt. Majd 5 óta kint vagyunk. Ez szerintem nagyon nem jó neki sem.

júl. 6. 10:23
 8/16 anonim ***** válasza:

Hányszor alszik egy nap?

5ös vagyok

júl. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Eddig napi 2x aludt 1- 1,5 órát. Most három napja 1x alszik fél és 1 óra között.
júl. 6. 10:44
 10/16 anonim ***** válasza:
Pont 3 napja van 1 alvása és azóta csinálja ezt? Nem lehet, hogy kellene neki még az a 2 alvás? Lehet túlfárad azért nem akar elaludni. Nekünk volt egy átmeneti időszak mikor 1 alvás kevés, 2 alvás sok volt neki, akkor ébresztettük. Első alvása 1-1.5 óra lehett max, 2. Pedig 30 perc max. Így egy dbig kihúztuk, amíg át nem állt az 1 alvásra.
júl. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!