Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam hamarosan 9 hónapos....

Kisfiam hamarosan 9 hónapos. Észre vettem hogy ki-be nyitogatja a tenyerét. Még egyik babánál sem láttam ilyet. Ugye nem bajt jelez? Nem integetni próbál és nem is arra utal, hogy felvegyem. Egyszerűen a semmiből elkezdi csinálni.

Figyelt kérdés

júl. 3. 20:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%

De, biztosan autista.



Ezt akartad hallani?

júl. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Hát nem hallom ki mit ír, eltudom max olvasni.

Nem, azt szeretném, ha válaszolna valaki, hogy normális e ez a dolog, másnál is volt így?

Ha kötekedni tudsz csak, akkor a körülötted lévőkkel tedd meg! Ide nem kötelező írni! Görgess tovább!

júl. 3. 20:49
 3/18 anonim ***** válasza:
72%
Tuti autista. Remélem megnyugodtál.
júl. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ti betegek vagytok! Hogy írhat ilyet egy ember?!
júl. 3. 21:27
 5/18 anonim ***** válasza:
22%

Teljesen normális, sok baba cdinálja. Mondjuk én inkább kisebb korából emlékszem rá, de nem hinném, hogy jelentősége lenne.


A köteledők főjenek csak a levükben.

júl. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Ne agyaljatok ennyit fszsagokon. Az előttem szólók nevében is bocsi, hogy nyersek vagyunk, de igazuk van nekik is. Nagyon tultoljatok ezt a témát! A gyereketeknek sem egészséges, ha ilyen hülyeségek miatt betegesen elemezgetitek őket. :/
júl. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
22%
Ez így igaz, ahogy írják előttem. Betegesen ellenőrizni KELL a babákat! NEM KELL! Ne tedd. Nyugi. Tudom mindenkit ijesztgetnek, nehéz így. Ja és ne figyelj az első kettőre valószínűleg ostoba bunkók!
júl. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%

7!


1es vagyok.


Tévedés. Auti gyerekem van. Csak már nagyon unalmas ez, hogy minden hülyeségben ezt látják.


De akkor jól van kérdező, te akartad!!


Nagyon korán kezdte a gyerek a tenyérnyitogatást, és nagyon sokáig (évekig) csinálta. Igen, az autizmus jele volt.


Ez megnyugtat? Ugye,hogy nem!

júl. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
7: nem ostoba bunkok, csak minden heten legalabb 2-3 anyuka megkerdezi, “baj e ha a gyerekem ezt vagy az csinalja vagy nem csinalja?” Es valahogyan mindig arra lyukad ki a tema, hogy biztosan autistak. Erre utalt az elso ket valaszado.
júl. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
20%
Itt nem a kérdező szedte elő az autizmust. Egyszerűen le kellett volna írni, hogy nem utal semmire, főleg nem önmagában, ha pár hétig csinálja egy baba.
tegnapelőtt 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!