Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Küzdött még valaki azzal,...

Küzdött még valaki azzal, hogy nem kakál a kisbaba?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 8hetes tápszeres baba nem tud kakálni, a széklete nem kemény, mégsem tudja kinyomni, erőlködik, vörösödik, sír, amíg nem segítek neki. Az orvosunk szerint még kell tanulnia hogyan kell.. kap Biogaia cseppet, de az sem segít semmit. Aki volt még ilyen helyzetben attól kérdezem, hogy mikor tanulta meg ? Mert ez a helyzet tarthatatlan. El kellene vigyem másik orvoshoz? Vagy ő sem tudna segíteni?

Amúgy ettől a tápszertől jól fejlődik, nem fáj a hasa.. Az egyetlen gond a kakilás.. nem tudom mit kellene tegyek, a családban is mindenki válasza :"hát nem tudom szívem " esetleg más tápszer megoldaná a gondunkat? Egyszer el hagytam három napot nyűglődni, és úgy bele kemenyedett a kaka alig tudta kinyomni. Bocsi,hogy ilyen hosszúra sikeredett. Minden válaszért hálás vagyok.


júl. 2. 13:13
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Biztos hogy tápszert váltanék.
júl. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor is ha nem kemény a gyomra ? Teljesen normális az állaga? Attól tartok ha váltok akkor megint hasfájós lesz.
júl. 2. 13:21
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokan küzdenek ezzel sajnos tényleg meg kell tanulniuk kakilni. Nálunk az elején egyszerű volt cicire raktam és kakilt hozzataplalasnal viszont meg volt a böjtje tartogatta nehezen kakilt nem igazán tudta mit csináljon. Amivel elsőkörben megnyugtatnálak, hogy minden elmúlik. De remélem kapsz valami jobb tanácsot is:)
júl. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
11%
Mivel tápszeres, iszik eleget?
júl. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, etetések között vizet.
júl. 2. 14:00
 6/10 anonim ***** válasza:
Bebacare fibre, egy probat meger.
júl. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekünk ez volt, de a biogaiától már a hasa is fájt. Csak a tápszerváltás segített.
júl. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez volt, doki látta és azt mondta, hogy meg kell tanulni ezt is.

Ha végre sikerült kinyomni, akkor a fél szobát beterítette a kaki, mert tök lágy volt, csak nem tudta összehangolni a nyomás, lazítást.


Néhány hét alatt rendeződött.

júl. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nálunk már több mint 4 hete tart..
júl. 2. 16:00
 10/10 anonim ***** válasza:
Tápszer a gond. Tápszert kell váltani szerintem.
júl. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!