Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdenek pápát inteni a...

Mikor kezdenek pápát inteni a babák, tapsolni, mutogatni? 8,5 hónapos. Még egyiket se csinálja. Lemaradásnak számít? Ami még aggaszt, ha mutatom neki újjal, hogy nézz oda, általában az újam figyeli és nem azt amit mutatok. Még belefér ebben a korban?

Figyelt kérdés

#kisbaba #8,5 honap
jún. 9. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Ujj!

Ujjad!

Egyébként 10 hónapos kor körül kezdik és 18 hónapos kor UTÁN lemaradás, ha nem mutat, nem utánoz, nem integet...

jún. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsanat. Szerb származású vagyok. Még tanulom mit, hogy kell írni. Bár beszélni tökéletesen beszélek, az írásom még nem helyes.
jún. 9. 10:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Kb. 1 éves kortól integet, tapsol. 14 hónapos kora óta mondja, hogy "pápá".
jún. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. A mutogatást is 1 éves kora után kezdte el.🙂
jún. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
12 és 18 hónapos közt bármikor.
jún. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%

Nekem 9 hónaposan mutogatott és tapsolt. Most 10 hónapos és ma kezdett el integetni. Akivel egy napon szültem, neki most kezdett el néha tapsolni. Nagyon változó amúgy.

Kisfiam mutogat, ha valamire mutatok arra felé néz már de elején úgy kezdte, hogy csak nézte az ujjamat és nem fordult a tárgy felé. Ráér ezekkel, egyáltalán nincsen lemaradva.

jún. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!